Jessica zoberie prípad prominentnej osoby, ale pátranie po jej prenasledovateľovi a vyšetrovanie svojho klienta si vyžiada daň na Jessicinej psychike. (Disney+)

BaronMartin

Zatím asi nejslabší epizoda, která je ovšem stále velice dobrá. Úplně se mi nezamlouval děj, který je hodně epizodní a vlastně vůbec nesouvisí s celkovým příběhem série a vůbec nesouvisí s pátráním po Kilgravovi. Součástí téhle linky jsou podle mě taky dost zbytečné reference na MCU, které jsou ale udělané tak, že se události z filmů nikdy vysloveně nejmenujou. Tudíž místo toho, aby někdo přímo řekl „mimozemská invaze v New Yorku“, tak se tady po vzoru Daredevila na celou tuhle událost odkazuje pouze jako na „incident“, což mě hrozně štve, jelikož seriál se snaží tvářit, že patří do MCU, ale zároveň se bojí na filmové události konkrétně odkazovat. I přes tuhle podle mě dost zbytečnou linku s Audrey má ale epizoda pořád super detektivní prvky, fajn chemii mezi postavami a třeba finální scéna, kdy se nám odhalí, kdo fotil fotky Jessicy, je super a atmosférická. Hodnocení: 70% ()

Necrotongue

Další vydařená epizoda, nová klientka sice lehce odvedla pozornost od hlavní dějové linie, ale příběh se i tak opět posunul kupředu, takže nešlo o žádnou zbytečnou vatu, celá situace jen vhodně doplnila paranoidní atmosféru, která doprovázela pátrání po informátorovi. ()