Misty se usilovně snaží odhalit pravdu, zatímco velcí hráči působí ve městě chaos. (Netflix)

MickeyStuma

Předposlední díl série se veze ryze na bázi gangsterského odvětví plného přestřelek, drsných hlášek a rapu. Luke Cage se tu se svojí dějovou linkou jen občas mihne, aby se neřeklo. Začátek však plně navazuje na předchozí díl, takže se alespoň dozvíme jak dál probíhali události předchozího dílu. Ohromným překvapením se však stává vývoj některých postav. Co je však nejvíce ohromující, ... ne, to se prozrazovat prostě nemá, to by už nebylo ono. Poslední díl rozhodne a divák to už vynechat nemůže. ()

BaronMartin

Předfinálová epizoda není špatná, i když samozřejmě pár výtek mám ke konci :D Každopádně, samotný díl je velice fajn. Postavy mají stále velmi fajn interakci, hodně se mi líbil hlavně nápad kooperace mezi Lukem, Shadesem a Mariah, který tvůrci snad ještě ve finále využijí. V minulém díle jsem chválil Diamondbacka a ten je tady taky celkem dobrý... až na závěr samozřejmě. Cameo Method Mana a celá rapperská pasáž byla fajn, Turk byl taky dobrý. Asi jedinou připomínku, kterou mám a které si celkově u Netflix Marvel seriálů všímám je to, že těsně před finálem vždycky začínají ve velkém umírat postavy, ale seriál se bojí zabít některé z hlavních postav a tak zabíjí spíš vedlejší, jako třeba Zip nebo Domingo. Což je škoda, myslím, že takového Shadese se mohli krásně zbavit, stejně mi upřímně pořád příjde jako zbytečná postava :D Každopádně, finále epizody. Ach jo... :D Jak tady už hromada lidí píše, Diamondbackův kostým vypadá naprosto příšerně :D Je fakt, že Diamondback se celý seriál choval hrozně zvláštně, ale to mi nikdy moc nevadilo a jeho výstřední chování jsem měl celkem rád. Ale tenhle kýčovitý kostým, který vypadá jak z komiksů z 80. let, to je úplně jiná liga... No, uvidíme, jak dopadne finále. Hodnocení: 70% ()

Hust3r

Opět skvělý díl, ale co měl do háje Diamonback na sobě? Ačkoliv mi příliš nesedl celkově, v tomhle díle mě bavil až do toho tuctového závěru, no ale tak snad to finále bude stát za to :) ()

kenkaku

Na standard série velmi dějově rozšafné a akční. Takových věcí co se semlelo... asi ta nejkouzelnější byla pasáž s Method Manem a "live" vystoupením v rádiu. Co také uznávám že je nutné ocenit je pokus o upgrade Dimondbackovi vizáže. Díky tomu trapnému kostýmu se konečně přiblížil svému komiksovému vzoru. I tak to ale od slabšího průměru celou sérii nezachrání. ()

• Ve scéně, kdy jde Luke Cage (Mike Colter) zabránit přepadení obchodu, si můžeme všimnout ve výloze obchodu letáku, na kterém je Stan Lee v uniformě policie. Stan Lee sice není tvůrcem postavy Luke Cage, ale je považován za jednoho z otců Marvel Universe a ve většině filmů od Marvelu si zahrál alespoň malé cameo. (Hovadin)