Politická kariéra Mariah se ocitne pod palbou a Cottonmouth získá informace, které by mohly Lukea donutit vydat se na útěk. (Netflix)

Hust3r

Celkem slabota. Moc to roztahujou. Cottonmouthova minulost nezajímavá, nemá to spád. Sice je to netflix, takže to úplná kravina není, ale je vidět, že tohle není námět na celý seriál, těšim se až Iron Fista a Power Mana spojí dohromady, to bude něco jiného. ()

Necrotongue

Hmmm, sedmá epizoda přináší už osvědčený nudný scénář, který mi vysvětlí, že je hlavní záporák vlastně chudák a skoro Mozart a nebýt špatného rodinného vlivu, mohl se možná stát i prezidentem. Zamačkávám slzu a dlouze zívám. ()

kenkaku

Minuta epizody je pryč a "cottonmoutha pouštějí" :D :D :D. Sakra já bych mohl být věštec... laciné a trapné nafukování děje. Jak flashbacky o Lukeovi byly fajn, tak o Cottonmouthovi jsou otravné a zbytečné. Vše se míchá a otáčí jen by se navodil falešný pocit že se něco děje. Místo toho se děj prostě jen točí v kruhu a nafukuje vatou. Tahle série jde opravdu ke dnu :/. ()

Loki_Six

"There is honor amongst thieves, but you ain't no thief. Gave a speech at a church, knocked down a few doors in the projects and now you Harlem's Captain America? Nigga please. How they gonna feel about their folk hero when they find out he ain't nothing more but a goddamn hoodlum? You act like you better than me, you ain't better than me." ()

SpaceOdyseus

Flashback o Cottonmouthovi byl fajn, moc se mi libilo zapojeni jeho hry na klavesy. Dodava mu to trosku lidstejsi rozmer. Jinak byl dil ve znameni opravdu necekanych twistu, ktere tedy hodne zamichaji kartami. Tesim se, jak se s tim poperou v dalsich dilech. ()

MickeyStuma

Konverzační díl plný intrik, nepravostí a snaze o dosáhnutí svého cíle, kdy chce z toho každý vyjít jako vítěz. Mnohé věci s událostmi skutečně zahýbají a jeden naprosto zásadně. Týká se Cornella Stokese alias Cottonmoutha. Samotný Luke Cage nakonec dostane ránu ovlivňující jeho schopnosti. Zdá se, že události následně dostanou nový směr. Akce tu tedy nijak zvlášť není, ale to neznamená, že by příběh nějak nudil. Naopak síla je převážně v dramatizaci a právě ta hýbe dějstvím sedmého dílu seriálu. ()

BaronMartin

SPOILERS! I přes to, že 7. díl shledávám jako poměrně příjemný a zábavný, celou dobu jsem se nemohl zbavit pocitu, že tvůrci absolutně netuší, co se seriálem, dějem a postavami dělat. Jako příklad můžeme vzít hned začátek epizody. Minulý díl končil zatčením Cottonmoutha, tudíž jsem očekával, že v této epizodě uvidíme nějakou dějovou linku Stokese ve vězení. Ale ne, hned na začátku dílu Cottonmoutha propustí s tím, že nemají dostatek důkazů a celý cliffhanger předchozího dílu je zahozen. A já se ptám proč? Proč zahodit zajímavý koncept naprosto stupidně a hloupě? No nic, zbytek epizody je naštěstí poměrně fajn, i když je pravda, že když se teď zpětně zamyslím nad tím, co se během těch 50 minut dělo, uvědomuju si, že vlastně se nic moc nestalo :D Každopádně flashbacky na historii rodiny Stokesů byly velmi příjemné, stále si užívám dynamiku Misty a Luka, jejichž vztah má spoustu mezer a neshod, což je strašně fajn. A samozřejmě se musím vyjádřit k samotnému konci epizody, tedy ke smrti Cottonmoutha. A jakože... ta scéna je strašně super, jedná se o twist který jsem upřímně opravdu nečekal a celá smrt je atmosférická, šokující a během celé scény zůstáváte koukat s otevřenou pusou. Na druhou stranu, když se nad tím trošku víc zamyslím. Proč? Proč sakra zabíjet hlavního záporáka uprostřed série? Přiznávám, nebyl jsem fanoušek Cottonmoutha, ale myslím, že měl potenciál na zajímavého a zapamatovatelného padoucha, ale tvůrci se ho z nějakého neznámého důvodu v půlce série rozhodli zbavit jen a pouze za účelem šoku. Nevím, uvidíme, jak to bude pokračovat, ale mně to zatím příjde jako naprosto nesmyslné plýtvání postavy. Aspoň se nám představuje Diamondback, který očividně nahradí Stokese v pozici záporáka, a zatím působí velmi fajn. Hodnocení: 65% ()