Po krvavém střetnutí mezi Cottonmouthem a Scarfem si Luke uvědomí, že záchrana komunity může z bývalých spojenců udělat nepřátele a z nepřátel spojence. (Netflix)

Hust3r

Poměrně slabší díl, nic extra se nedělo a už to vypadalo, že je konec série. Luke bude hrdina k pronajmutí. Cottonmouth je pod zámkem, takže jak to bude pokračovat? A Trish? Všiml si někdo Trish? Sice jen v rádiu, ale potěšila. ()

kenkaku

Nuda v Brně pokračuje. Respektive jsme svědky klasického scénáristického blafu. To nemasné-neslané něco se tváří, že je konec série. Veškeré rozjeté linie jsou prakticky ukončené a... co nás čeká? a) obrat o 180 v dalším díle. b) nástup ještě většího a nebezpečnějšího protivníka pro Mr.Cage. Pochybuju že se budeme dívat dalších 7 epizod jak rozjíždí holičství :D. Dokonce i dojem z povedeného soundrtacku je pryč... špatný... špatný... (a to jsem uplně vynechal fakt, že Luke se začíná chovat jako pako...) ()

SpaceOdyseus

Chvilema mi moc nesedi strih, kterym je serial strizen. Zda se mi, ze nektere zabery hlavne v konverzacich trvaji o sekundu dele nez je nezbytne nutne a ztraci to pro me tempo. Obcas se mi zda, ze prechod mezi scenami neni uplne zretelny. Ale to muze byt jen muj problem. Jinak dej utika dopredu moc zajimave. ()

MickeyStuma

Tragédie všech negativních postav pokračuje a dosáhlo to už i městské politické scény. Dramatické události tedy všemu dávají atmosferický koncept určitého napětí a zájmu jak to nakonec všechno skončí. Vypadá to, že problémy Harlemu budou co nevidět vyřešeny, ale jak je známo, zdání klame. Ve scénáři je opět zachována plynulost bez tlačení na pilu ať se jedná o cokoliv. ()

BaronMartin

SPOILERS! Poměrně povedená epizoda, která mě dost bavila. Jedná se sice o takovou tu typickou mid-season epizodu, kde to vypadá, že se všechno uzavírá a záporák je poražen, i když to samozřejmě není pravda, jelikož nás ještě čeká 7 epizod, a někdo zde v komentářích si na tenhle koncept epizod stěžuje, já je mám ale poměrně rád :D Každopádně, celá linka se Scarfem, počínaje jeho potyčkou se Stokesem až po jeho smrt, je skvělá. Bavilo mě i zapojení Claire, která snad v tomto seriálu ještě dostane hodně prostoru, který si rozhodně zaslouží. A cameo Trish na začátku dílu potěšilo. Pořád mi úplně nesedí střih a vizuál seriálu, ze stále stejných důvodů, jaké jsem jmenoval i minulých dílů, a taky stále nejsem fanoušek toho, jak se Stokes snaží působit jako Fisk, což je už naprosto očividné. Notak, celá jeho linka mafiánského bosse, který se navenek tváří jako dobrý člověk, ale pak je zatčen kvůli svému bývalému zkorumpovanému poldovi, který ho práskne, to je jak přes kopírák :D A taky jsem moc nepochopil, proč když je očividně veřejně známá věc (nebo minimálně random novinářka to ví), že Cottonmouth je zločinecký boss, proč ho už dávno nikdo nezatkl a má vlastní klub a prosperující business. Jinak ale fajn díl. Hodnocení: 73% ()