Dex se snaží dostihnout svou kořist, v Nadeemovi se probudí svědomí a Fisk chce získat zpět dárek od Vanessy, který mu zabavili, když byl ve vězení. (Netflix)

BaronMartin

Další bravurně napsaný díl. Abych se ale neopakoval jako u předchozích epizod, to co je stále stejně skvělé shrnu velmi rychle. Kingpin je fenomenálně napsaný i zahraný, zpracování toho, jak moc podmaněnou má celou společnost je boží a líbí se mi celý jeho vývoj v sérii, kdy se z vězně žijícího v jedné malé cele dostal na člověka, který ovládá naprosto všechno. Nadeem je strašně dobrá postava, líbí se mi, že máme pohled na celý ten děj někoho, kdo pro Fiska dělá nedobrovolně a přitom je to dobrý člověk. Za nejlepší momenty epizody určitě považuji Kingpinův proslov k veřejnosti, hlavně díky naprosto fenomenální hudbě Trading Judgement, u které mě jenom mrzí, že se v této sérii nestala pravidelným hudebním motivem Kingpina. Dále je tu skvělá scéna v kostele, kdy sledujeme konfrontaci FBI a Newyorské policie a následné předání Karen NYPD, což je opravdu výborně napsaná scéna, kde můžeme krásně vidět kdo je skutečně na které straně. A samozřejmě musím zmínit rozhovor o obrazu, který mě sice neoslnil tolik jako jiné lidi, ale je taky dost fajn. Hodnocení: 90% ()

kenkaku

Po tom co uživatel "micle21" začal vyhrožovat sebevraždou pokud seriál neprodlouží, jsem si přečetl jeho komentáře... no... následují citace největších perel "#1:Extrémně pomalý rozjezd., #2: Hezky se to rozjíždí, #3: Hned teď chci další tři řady..:D, #7: Slintám blahem., #8: Pomalé tempo, ale pořád neskutečný nářez!!, #9:Ty krááááááso. Tři série jsme čekali a konečně je tu Kingpin, v bílém". Ach... můj... Bože :D. Každopádně k hodnocení za sebe: "nějak se to zaseklo"... a rozhodně se zastřelím, pokud sérii prodlouží ;) ()

Loki_Six

" I know that most of you find this difficult to accept. That's only because you've been manipulated poisoned into believing the news media's fake story that I am evil, that I am a criminal. Quite the opposite is true. Because I challenge the system because I've told the truth and tried to make this city a better place, the people in power decided to tear me down to tear me down with false allegations. They sent someone to frame me. Daredevil. The killer who's now showing his true colors, who has tried to murder people in newspaper offices and churches, attacking our sacred institutions. Believe me. Daredevil is our true public enemy. " ()

darthvader77

No moje suspense víry slábne z toho, jak moc Fisk ohýba Federály a teď očividně i soudy, ale tak stali se už šílenější věci. Následky smrti kněze jsou silné a Matthew je zlomený, ale ještě jednou se tedy rozhodne vydat do rukou spravedlnosti. Kingpin sám už je zpátky v psycho módu, když může popravit agenta no a jeptišku brzo navštíví v oblečku jejího synka pseudo-Daredevil. Budou zajímavý sledovat, co se bude dít dále. A závěr kdy Daredevil odhalí svoji identitu je nejsilnější moment seriálu a to tvůrci dokázali prodat perfektně. ()

tron

"A to má pre mňa akože niečo znamenať?" Je pozoruhodné, že najlepšie na tretej sérii sú veci priamo nesúvisiace s dejom - viď. pokec Kingpina a Karen alebo v dnešnej epizóde rozhovor Kingpina a majiteľky obrazu. A Punisher stále nikde. Vidno, že už ani jeho slovo v dnešnej dobe nič neznamená. ()