Tisk po útoku na Bulletin nemilosrdně kritizuje Daredevila a agent Nadeem má podezření, že FBI za Fiskovu spolupráci zaplatila až příliš vysokou cenu. (Netflix)

darthvader77

Další slabší epizoda scénaristicky, která ale drží hype. Myslím si, že byla blbost pro Matta lízt vůbec k Melvinovi, ale což drží to napětí. Líbil se mi rozhovor s jeptiškou stejně tak jako Foggyho odhalení a Karenina těžká situace, protože si musela vybrat mezi prací a přítelem ten rozhovor s Elliotem jauvajs. No ale nejlepším momentem epizody je prostě zjištění agenta Najeema a jeho team up s Daredevilem no prostě paráda. Těším se na další epizody. ()

BaronMartin

Sedmá epizoda a já zas a znovu nechápu, nad čím tu všichni tak moc fňukají. Nad tím, jak je to pomalé, jak je to upovídané, jak je zde tuna dialogů a rozhovorů? Tak to pro vás mám novinku. Daredevil takový byl už předchozí 2 série a hádám, že u nich většina zdejších komentujících asi musela spát, jinak si nedokážu vysvětlit, že až teď si najednou uvědomili, o čem tenhle seriál vlastně je. Díl je zas a znovu totiž parádní. Sledujeme zde následky útoku na Bulletin, díky čemuž dostáváme hned několik extrémně emocionálních scén, ať už je to konverzace mezi Karen a Ellisonem v nemocnici, moment, kdy Nadeemovi konečně naplno dojde, co se vlastně kolem něj děje nebo třeba jakákoliv scéna s Foggym. Kingpin je prostě boží, hrozně se mi líbí, jak se pomalu dozvídáme jak moc manipuluje s ostatníma a i když to není žádná korupce na úrovni celého města jako v první sérii, je to zde mnohem přízemnější, osobnější a lépe zpracované. Pokud bych měl něco zkritizovat, tak je to postava Melvina, která má naprosto totožnou linku jako v předchozích řadách (Melvin dělá něco záporného a vymlouvá se na to, že to dělá pro svou přítelkyni) a taky fakt, že postava Dexe byla naprosto náhodně po celý díl odklizena pryč a její absence je vysvětlena jednou jedinou větou, že si prostě vzal volno :D Jinak ale velmi slušný a solidní díl. Hodnocení: 80% ()

William_

Jak všichni brečí v komentářích že většina dílů 3. série je slabá, tak až teď s nimi souhlasím. Osobně považuji tento díl za asi nejslabší. Fisk sedí jak vocas furt u stolu, tváří se při každé scéně stejně a ty jeho moudra jsou taky stejná a otřepaná. Všichni víme že to ovládá. Hlupák Nadeem by si už po polovině seriálu mohl uvědomit, že ho Fisk ovládá jak loutku. Snad postavy dostanou do příští epizody rozum, protože se točíme furt okolo kruhu. ()

kenkaku

Schizofrenní... Otravný... to jsou slova která mě napadají při popisu epizody. Děj se vrtá v tolika dějových linkách (aby hrozně jako prohloubit ty charaktery postav), místo toho aby se soustředil na hlavní linii: "co má Fisk za lubem". Karen má problém, Foggy něco řeší, "zvláštní agent Indie" má problém a ještě něco řeší, Matt má celkem dost nahnojeno a jeho "krejčí" ještě víc, Fisk je v pohodě... Dexe tentokrát někam zahrabali, protože sedmá linka už jim asi přišla přes závit. Tohle seriál prostě zabíjí. Kdyby měl epizod polovinu, všemu by to prospělo. ()

tron

Otravný Kingpin (vždy som ho vnímal skôr ako protivníka Spider-Mana, než Daredevila, ale hlavne mám problém so spôsobom, akým tvorcovia legendárnu komiksovú postavu uchopili, podľa mňa je charakter tej postavy o dosť iný). Ostatné už až tak otravné nie je. Neviem no. ()

• Už podruhé v seriálu se spolu utkají Daredevil (Charlie Cox) a Melvin (Matt Gerald). Melvin během souboje několikrát použije i ostré kotouče z kotoučové pily podobně jako je používá jeho komiksová předloha. (NiWi)