Murdock a Foggy se ocitnou uprostřed přestřelky, která je součástí Punisherovy pomsty. Karen a Murdock pátrají po pravdě každý svým vlastním způsobem. (Netflix)

Imrwere

Matthew to rozhodně nemá lehké. Nejen, že Nobu není tam, kde by měl být a kde původně vypadal, že je, další velká nepříjemnost není daleko. Punisher je na svobodě. Problémy opravdu padají na každého. Bez výjimky. Každá mince má dvě strany, říká se. Na jedné je Mattovo vědění, že sa Catleovým úprkem stojí Fisk, naopak strana druhá je Frankova touha po pomstě. Ten totiž ví nejen to, co se tehdy doopravdy stalo ohledně masakru, ve kterém zaplatila nejvyšší daň jeho rodina, ale také, kdo nese vinu. A rozhodl se jednat. Ovšem není sám, kdo má potřebu se mstít a tak tato epizoda přináší více než dostatek napětí a akce. ()

Kaka

Matt vs Fisk je opět jeden ze zajímavých dialogových momentů v celé sérii a tvůrcům se nedá upřít talent pro interakci hlavních postav a s tím spojenou impozantní tenzi a zároveň vzrůšo, které takové interakce přiášejí. Zřejmě top moment v této epizodě, který doplňuje útok na Reyes. ()

BaronMartin

Další výborná epizoda, která je podle mě plná neskutečně dobrých a zajímavých momentů, takže si je postupně rozebereme. Nebudu chodit kolem horké kaše a začnu rovnou tím nejlepším. Scéna ve vězení, mezi Mattem a Fiskem, je naprosto perfektní. Je skvěle napsaná, je extrémně napínavá a když už nastane ten moment, kdy se Fisk zbaví pout a pustí se do Matta, je to ještě lepší, napínavější a šokující i přes to, že jste to čekali. Celkově Fisk je tady velice dobrý, strašně se mi líbí, že pořád tvůrci udržují to, že z něj jde strach a respekt i přes to, že je zavřený ve vězení, a jeho poslední scéna v epizodě, kdy začne ještě víc podezřívat Matta Murdocka, je taky dost super. Díl má ale i spoustu jiných skvělých momentů. Ať už pokus o zabití Karen nebo samotný atentát na Reyesovou, který považuji za asi druhý největší highlight epizody už jenom tím, jak nečekaná ta smrt je a samotná scéna je opět neskutečně napínavá. Taky se nám zde buduje napětí a záhada kolem záhadného snipera, který se snaží svoje vraždy hodit na Punishera a těším se, jak seriál bude s tímto záhadným záporákem dále pracovat. Linka, která mi v tomto díle přišla naprosto zbytečná, je ta s Elektrou. Kromě toho, že má asi 4 minuty screentimu, jejím jediným účelem je započít konflikt mezi Elektrou a Stickem. Alespoň zde Elektra získá své ikonické sai... Ještě bych chtěl pochválit úplně finální scénu a cliffhanger, ve kterém sice opět figuruje Ruka, což jak už jsem několikrát psal, podle mě je to jedna z těch nejslabších částí a linek série, ale musím uznat, že ten záběr na stojící zombie děcka v temné nemocnici měl něco do sebe a byl sakra děsivý :D Hodnocení: 84% ()

mourek10100

Myslel jsem si, že to už lepší být nemůže, ale prostě jakmile je někde Vinc jako Wilson Fisk, jde z toho mráz po zádech. Nevim z čeho mám větší vítr, jestli z něj nebo z Punishera, ačkoliv ten teď spíš ochraňuje. Už se nemůžu dočkat jeho lebky na hrudi! V tomhle díle mě asi nejmíň zaujala Elektra, ale zas ty její pověstné dýky, snad je od teď bude používat. A ty hororový vložky, prostě paráda, ačkoliv mi trošku bouchaly do očí, jestli se to sem vůbec hodí. Už se nemůžu dočkat dalších dílů a přitom si to takhle hezky šetřím. ()