Castle dostane neodolatelnou nabídku. Foggy a Murdock pochybují o budoucnosti své firmy, ale Karen jen tak něco neodradí. (Netflix)

Imrwere

Naprosto úžasná epizoda. Dokonalá epizoda. Dění se přesouvá z velké části za brány věznice, do jejích útrob a svou chvíli slávy si opět po delší době užívá také Kingpin, tedy samotný Wilson Fisk. Stává se opět důležitou postavou, kdy už jeho setkání s Frankem věstí něco velkého. A také, že jo. Návštěva nového vězně v bloku A by se dala nazvat spíše sedmi minutami v pekle. S nebem tohle nemá nic společného. Spousta krve, spousta mrtvých. Na tohle diváci čekali a dostalo se jim plných doušků. Nezahálí ani Daredevil, kterýž je stále blíže svému cíli, za něhož bojuje. A závěr epizody přinese nejedno velké překvapení. ()

Rayen1

Je vtipný, když v sérii o Daredevilovi baví víc dějová linka vedlejší postavy, tedy Punishera :D Nikdy jsem nebyl úplně ten typ člověka, co má rád "nadpřirozeno", víc si užívám spíš tu opravdovou a uvěřitelnou linku... a to je právě Frank. Možná proto je i moje nejoblíbenější postava v komiksech od Marvelu - protože se s ničím extra nese*e a co pod jeho rukou padne na zem, to už zůstane ležet a nevstane... :D ()

mourek10100

Neskutečný díl a zatim asi nejlepší vůbec co se týče nějakého toho strhnutí diváka do naprosté katarze ze zážitku. Punisher je neskutečně dobrá herecká volba. Já opravdu Bernthala doteď moc nemusel, ale Marvel z něj dokázal udělat tak skvěle pasujícího herce do téhle role, že se to až nechce věřit. A Fiska jsem vůbec nečekal. Tajně sem doufal, že se objeví ve finále a udělá nějakej megatwist na třetí řadu, ale ta finální scéna z minulého dílu byla bombastická. Nehorázně se těšim, až se z něj stane Kingpin se vším všudy v bílém obleku a gentlemanskou holí. A Punisherovi bude sekundovat Bullseye, jelikož Frank dostane vlastní seroš. Jej to bude pokoukáníčko, věřim tomu. ()

BaronMartin

Tohle je snad první epizoda v celém seriálu, ve které mě opravdu bavila každá příběhová linka. Každá. Ať už Matt bojující s the Hand, Karen odhalující podrobnosti o vyvraždění Castlovy rodiny nebo Punisher ve vězení. Každá dějová linka má něco do sebe a je svým způsobem zábavná. Samozřejmě, nejlepší a nejzajímavější linku má Punisher, který je zavřený ve vězení, a konečně jsme po 9 epizodách dostali ten správný Punisherovský masakr, který jsme už od začátku série chtěli. A musím říct, že samotná scéna ve vězení, kde Frank zmasakruje celé křídlo vězňů je perfektní, je brutální a surová a je prostě úžasná. Užíval jsem si i Wilsona Fiska, který přece jenom seriálu přináší takovou tu zajímavou energii a ano, moment, kdy sám sebe označí jako Kingpina, je skvělý. Jediné, co mi trošku vadilo, tak je úplně samotné finále, kdy se nám ukáže, že Nobu vstal z mrtvých a žije. A takhle, samotná ta scéna je velice dobrá a hláška „You're dead.“ „There is no such thing.“ je výborná a atmosférická, mně se ale úplně nelíbí, že Daredevil, doteď dost přízemní seriál o street-level hrdinovi, by měl řešit nesmrtelnost a nějakou prastarou magickou organizaci. Hodnocení: 82% ()

SpaceOdyseus

Ahhh... Rikejte tomu klidne fanservice. Ale tato epizoda byla uzasna! Vsichni ale opravdu vsichni oblibeni hrdinove jsou az po usi v problemech, jednotlive pribehove linky ubihaji kupredu a navzajem se propletaji a samozrejme skvela akce, tentokrat i snad poprve bez Daredevila! Skvele natocena, skvela temna atmosfera, proste parada. ()

• Vůbec první epizoda ze všech sérií, ve které zazní přezdívka pod kterou je Wilson Fisk (Vincent D'Onofrio) v komiksech znám jako boss kriminálního podsvětí – Kingpin. (NiWi)