Daredevil - Season 2

(séria)
Akčný / Krimi / Mysteriózny / Fantasy / Sci-Fi / Thriller
USA, 2016, 11 h 54 min (Minutáž: 49–61 min)

Keď už si Matt myslí, že v meste je znovu poriadok, v Hell's Kitchen sa objaví nový nepriateľ. Muž bez strachu musí čeliť novému nepriateľovi Frankovi Castleovi a svojej dávnej láske – Elektre Natchios. Problémy nastanú vtedy, keď sa Frank Castle rozhodne pomstiť, a zrodí sa Punisher, muž, ktorý berie spravodlivosť do vlastných rúk. Matt si musí udržiavať rovnováhu medzi svojím poslaním právnika a nebezpečným životom Diabla z Hell's Kitchen. Čelí životným rozhodnutiam, pri ktorých si začína uvedomovať, čo znamená byť hrdinom. (Zdroj: http://comicbox.eu/)
(oficiálny text distribútora)

Fr

,,MOHL BY TO BÝT KONEC BDĚLÝCH STRÁŽCŮ NEW YORKU“ /// Nejukecanější hrdinskej seriál… Vobjeví se Punisher, jeden by čekal hromady mrtvejch… a ti dva spolu prokecaj jeden díl. Sluníčkář Daredevil mě pěkně sere. Je to vlastně takovej idiot, co se chce furt rvát. Uznávám, že je v tom dobrej, ale tohle rozdílný ideový smýšlení mně sledování série neusnadňuje. Na scéně Elektra! Konečně aspoň trochu zajímavá story a tahle holka sem vnáší kus Marvelovský atmosféry. Dvojka lepší jedničky. Kdyby si tak vodpustili tu miliardu keců, vedoucí „jen“ k uvědomění si, kdo vlastně jsou. Kdyby… ale to by byl jinej seriál. Přesto zvedám hodnocení celý série na 3*. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zajímá mě.. 2.) Sráče nezabíjím. Jen se peru. (Proč? A koho bych asi pak mlátil? 3.) Thx za titule „edna.cz“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ * ()

Lexonka97

Paráda paráda a paráda! Druhá série je poutavější, temnější a brutálnější! Série má nadupaný začátek a až po pátou epizodu se nese v tom samém rytmu.  Postava Punishera je fantastická - úžasný charakter, příběh, herec a spoustu dalšího. Co se týče ostatních postav, prošly si výborným vývojem a já si je osobně oblíbil mnohem více. Dokonce i takový Stick mi tolik neleze na nervy :D Akce znovu geniální, jakýkoliv pohyb Charlieho Coxe jakožto slepého Matta je parádní. Nevím co více dodat, při dokoukání 7 ze 13 dílů jsou koukal s otevřenou hubou. Electra mi ze začátku nebyla tolik sympatická, ale postupem času se to zlepšovalo. Nemůžu se dočkat na seriál The Punisher a třetí sérku DDho. ()

fmash

Oproti první sérii se ta druhá začíná hrabat ve věcech, které mají zůstat ležet za taktního opomíjení. Tajný hrdina asi musí být osamělý, cynický a přirozeně prolhaný, ale považuji za nekorektní nimrat se v detailech. Matthew všechny uvedené znaky nese, ale navíc se zbytečně a příliš podrobně dozvídáme, že trpí značnou sebelítostí, není jen tajnůstkářský, ale také neupřímný a nespravedlivý, a vůbec bych řekl, že pokud je to záměr a netradiční sonda, tak bych uvítal více vkusu namísto naturalismu. Zkrátka moje sympatie k hrdinovi klesly k bodu mrazu. Punisher je kňoural (zato s neuvěřitelnými sprejerskými dovednostmi), Fisk je nechutnější než kdy dříve (zato dá bez krůpěje potu na držku úplně komukoli) a nadpřirozená zápletka mě kapku sejří. Zdá se mi, že druhá série ztratila šťávu, i když tím nelze myslet tělesné tekutiny z rozmlácených hlav. Uvidíme, co bude dál. 2½. ()

Spiker01

Příspěvek obsahuje lehce pochopitelné,ovšem zásadní spoilery. Jak už jsem pochopil mimo jiné z minulé série, Netflix se neštítí smrtí zásadních postav, které navíc pitomě neoživuje po vzoru Arrow (výjimkou budiž Nobu, ale tomu už je konec). Takže mi vrtalo hlavou, sakra Ben Urich byl zásadní postavou, ale Elektra? S tou jsem tak nějak počítal do Defenders. Nuže nicméně nastal očekáváný cliffhander na...Na co vlastně, může to být ještě vůbec lepší? Pokud se něco zásadního nepokazí, v Hell´s Kitchen bude řádit Kingpin, jeho mazlíček Bullseye, pár kulek určitě vystřílí Punisher a brajgl bude dělat teď už jistojistě i Elektra pod vlivem kultu Hand. Bude to velké, jak trefně poznamenal KarelR, jestli druhá série je takový Temný rytíř, tak třetí série může aspirovat na Temného rytíře seriálové trilogie. Ale abych zbytečně nepředbíhal. Tuhle řadu opravdu táhnul můj neoblíbený Jon Bernthal coby Frank Castle, na konci už navíc s už ikonickou lebkou na hrudi! Dřív jsem ho vídal v menších rolích a jelikož nesnáším WD, nikdy bych mu nedokázal přičíst tak obrovské zásluhy, ovšem věřil jsem, že bude v nové roli dobrý. Jenže, on je opravdu výjimečný! Tohle prostě musí vidět každý sám za sebe, jinak neuvěří. Frank sice všechny zastínil, ale to ani náhodou neznamená, že by to ostatní bylo nějak zásadně horší. Nejvíc stížností šlo asi na Foggyho, ale věřím, že to jeho neustálé remcání mělo smysl a ve třetí řadě nebude přítěží. Jelikož Marvel umí castingy jako nic jiného a nikdo jiný, Charlie Cox "pouze" stvrdil, že právě on JE Daredevil a člověk si ani neuvědomí, jak skvělý odvádí výkon (už jen ta jeho práce s očima), jelikož se to už tak nějak očekává. Karen je pro mě tentokrát ženský charakter číslo jedna, jelikož mě to její neustálé pobírání iniciativy celkem bavilo a kupodivu mě tolik neoslovila Elektra, ačkoliv je to opět po castingové stránce bomba. Když ale uzmula svoje charakteristické dýky, tak to byla radost pohledět. Nebudu to dále zdržovat, i tentokrát je to strašně krvavé, nekompromisní, svižné, choreograficky nadprůměrné drama od Netflixu, jehož lidi snad nemají hranic! Nejlepší momenty z druhé série! Sry, ve většině bude Punisher :D 1) Jednoznačně scéna na hřbitově! 2) Fisk vs Castle 3) Masakr ve věznici. Značka? Punisher. :D 4) Konec Elektry? 5) Abych nebyl za cinika, tak samozřejmě romantická linka mezi Karen a Mattem. ... 10/10 ()

OG_Swifty

Daredevil me opakovane irituje tim svym super dobractvim, coz je trochu paradox, protoze u Kapitana Ameriky to naopak mam rad.. Fisk / Kingpin se vratil, ale zatim byl upozaden do role potencialniho villaina S3, a jeho roli zastali castecne novi hrdinove Punisher a Electra a castecne zla organizace The Hand. Porad je z toho citit urcita beckovost, predevsim co se hereckych vykonu tyce, ale da se to prezit. Dost mi vadi (porad) Karen Page, ktera opet dostavala hodne prostoru jako jedna z hlavnich hrdinu serialu. Asi se mi k tomu nechce moc vic rozepisovat, i pres radu veci, ktery mi na serialu vadi, se porad jedna o zatim nejlepsi Marvelovsky serial a ve finale me to vlastne bavilo sledovat. Akorat ten herec Sticka je uz vazne starej, ze uz se neda ani CGI omladit, takze i ve flashbackovych sekvencich vypada sesle xD ()

• Název epizody Kinbaku je japonské slovo pro Otroctví. (Epistemolog)

Punisher dostal vlastní seriál

Punisher dostal vlastní seriál

30.04.2016

Marvelácký uberdrsňák má za sebou tři celovečerní filmy, nejvíc ale zabodoval letos ve druhé sérii Daredevila. Jak jste možná postřehli, fanoušci ihned začali volat po tom, aby se Punisher s tváří… (viac)