Na scénu vstupuje důležitá postava z Murdockovy minulosti a žádá ho o pomoc v boji novým nepřítelem, který Hell’s Kitchen ohrožuje. (Netflix)

BaronMartin

Máme tady dost takovou fillerovou epizodu, která spíš připravuje půdu pro 2. sérii, než aby se zaměřovala na Fiska. Ale upřímně jsem si ji dost užil a byla taková osvěžující a příjemná. Díl je plný flashbacků na Mattovo dětství, a těch flashbacků je fakt hromada, možná až moc, ale na druhou stranu chápu, že jsou potřeba. Také se nám představuje Stick, kterého hraje neskutečně charismatický Scott Glenn. A Stick je prostě boží :D Jeho charakter je strašně zábavný, srší z něj charisma a i když se občas chová jako totální hajzl, tak jsem si tuhle postavu ihned zamiloval. Taky se mi hrozně líbí, jak tahle epizoda vlastně vůbec nic neřekne a všechno zůstává tak nějak záhadou. Za celý díl se nedozvíme kdo nebo co je vlastně Black Sky, ani proč je tak nebezpečný. A působí to hrozně mysteriózně a podle mě dost dobře. Celkově velice fajn díl, hlavně díky Stickovi. Hodnocení: 82% ()

Kaka

Epizoda plná flashbacků jednoho z hlavních hrdinů, s doplňlem v podobě Scotta Glenna, který po velmi dlouhé době hraje charakter, na který se jen tak nezapomíná. Slušná chemie učitel/žák - retro lepší než aktuál. ()

Imrwere

Tak trochu jsem čekal na chvíli, kdy se postava Sticka objeví a slepý stařec nakonec přišel ve chvíli, kdy už jsem začínal být skeptický a absolutně jsem jej neočekával. Dosud jsem nedal prostor pohledům do minulosti, ale tentokrát flashbacky přehlížet nelze, jelikož jsou hodně, opravdu hodně důležité a několik předem pokládaných otázek rázem vysvětlují. ()