Pro Fiska pracují dva zlotřilí ruští bratři a Daredevilovi vrací úder. Fisk dále upevňuje své postavení v kriminálním podsvětí. (Netflix)

aR3Zz

Díl věnovaný hlavnímu záporákovi. Je vykreslen jako člověk, s city a minulostí. Přesto je na konci rázně vysvětleno, s kým máme tu čest. Líbil se mi také druhý kontrast v dílu - ani pro kladné hrdiny nebude procházka daredevilem růžová zahrada, nikdo není nedotknutelný. Přidává to na uvěřitelnosti a atraktivnosti. Místy jsem cítil i tu bezmoc hrdinů. Brilantně natočeno. ()

Kaka

První díl, který se výrazně zaměřuje na hlavního záporáka. Je zajímavé, jak ambiciózně k dané látce Marvel přistupuje. Hlavní nemesis dává velké množství prostoru a umožňuje divákovi pochopit ho lépe než je obvyklé. Zároveň ho stylizuje do role "normálního člověka" z masa a kostí a především s emocemi. Tedy dorovnává jakési manko mezi dobrem a zlem. Působivé, jen tak dál. ()

BaronMartin

Oukej, oukej... tenhle díl je skvělý :D Velice pěkně a příjemně se nám tu rozvíjí vztahy mezi jednotlivými postavami, mezi Mattem a Claire, nějaký ten prostor dostává i Urich, který je dost fajn a má super herecký výkon od Vondie Curtis-Halla. Co je ale to nejlepší, tak je záporák Fisk, který si celou epizodu krade pro sebe. Vincent D'Onofrio je pro roli Kingpina stvořený, ten člověk prostě vypadá jako Kingpin a hraje skvěle. Navíc tu má i dost prostoru, takže si ho můžeme poměrně oblíbit, jelikož celý díl působí relativně sympaticky a mile... a pak přijde ta epická poslední scéna, kdy Fisk rozmlátí Anatolyho hlavu za pomocí dveří od auta. A tahle scéna je neskutečně výborná. Pořádně temná, atmosférická, krvavá a brutální. Díky téhle scéně dávám dílu 5 hvězd, jelikož tento moment mě opravdu dostal. Těším se na další díly a těším se, co předvedou se záporákem. Hodnocení: 80% ()

Imrwere

Pokud divák došel ke čtvrté sérii, už teď je jasné, že jeho nadšení musí vydržet až do konce, protože je opravdu mazec, jak si i za obrazovkou celý děj užívá a vžívá se do postav. Obětí přibývá, ovšem počet mrtvých je na Mattově kontě rovná nula. Je to dobře? Je to špatně? To je spíše otázka do diskuze, kde by se názory lišily, ale jedna věc jasná je. Nezastaví se před ničím. Ani před nikým. Cíl je jasný i přes dlouhou složitou cestu k jeho splnění. Tempo je opět na hranici lomcování s adrenalinem a násilí? Člověka, který si v tomto libuje je to naprostá pecka. ()