Why We Ride

Why We Ride vás zanese do světa motocyklů, jeho počátků, prvních závodů až do dnešní moderní doby. Od motorových kol přes motokros až po okruhové speciály se ponoříte do světa vášně pro jízdu v jedné stopě, která není jen o zdolávání vysokých rychlostí, ale především o sdílení jedné vášně mezi mnoha řidiči, kterou pramálo lidí v dnešní uspěchané době chápe. Dokumentem provází legendy jako jsou Valentino Rossi nebo Keith Code, včetně dalších závodních legend, které vám dodají ten nejlepší náhled do této celosvětové komunity. (UncleMorty)

Honzuna

Prakticky není co vytknout, vizuálně bez chyby doplněné skvělou zvukovou kulisou naplněno poutavými životními příběhy. Povinnost pro každého milovníka motorek, protože každý z nás motorkářů se v tom dokumentu zákonitě sám najde. ()

ORi_SV

Tento dokument by měl být povinností každého, kdo má rád motorky. Není co vytknout - vynikající snímek, který se řadí i do počinů vzdělávacích. Přehled historie, spousta příběhů a ať máte rádi choppery, stunty, superbike, cesťáky, okruhovky atd., každý si v tom najde to své. Bravo pane Carroll a díky za tento skvost! Tohle je vážně citovka, i když jste absolutní bezcitný z*rd :D ()

Aljak

Čakal som, že to bude orientované najmä na svet motorkových sérií a rôznych závodov, ale dokument bol na moje prekvapenie zameraný dosť široko na motorky ako také. Najviac zo všetkého ma bavil ten súhrn ohľadom histórie a vývoja motocyklov. To ostatné bolo skôr také vyjadrenie radostí ľudí z rôznych sfér. Ja osobne si rád pozriem MotoGP a iné série cestných motocyklov, ale inak tomuto moc neholdujem. Mnohí motorkári sa správajú na cestách ako totálni diletanti a robia tak zlé meno ostatným. Z tých spovedí rôznych ľudí rozplývajúcich sa nad motorkami bol pre mňa Top určite Dave Barr - tento pán by si zaslúžil aj samostatný dokument, alebo hoci aj hraný film (zažil vo svojom živote toho skutočne dosť). 3* ()