Existuje správny spôsob ako byť single, nesprávny spôsob ako byť single a potom...je tu Alice. A Robin. Lucy. Meg. Tom. David. New York je plný osamelých sŕdc hľadajúcich tú správnu zhodu, láskyplné spojenie, sex alebo niečo medzi tým. A niekde uprostred všetkých tých dobiedzavých sms-iek a známostí na jednu noc, ktoré všetci títo nezadaní majú spoločné, je potreba naučiť sa ako byť single vo svete plnom stále sa vyvíjajúcich definícií lásky. Prespávanie v meste, ktoré nikdy nespí, nikdy nebolo také zábavné. (Continental film)

Anderton

Svoj život definujeme cez vzťahy, pričom z nejakého dôvodu sa single status považuje, najmä u žien, za synonymum nešťastia. Ale nakoniec musíme byť vyrovnaní sami so sebou, aby sme dokázali oceniť tú skutočnú lásku, ktorá možno ešte neprišla. No poznáte to, podobnými múdrami nám obšťastňuje každá romantická komédia. Niežeby na tom nebolo viac ako špetky pravdy, len to by sme tu nesmeli mať niektoré postavy vytrhnuté svojim chovaním z reality. Chlap nemá v kuchynskej linke ani jeden pohár a vypol si vodu, aby po spoločne strávenej noci v jeho byte nezostala žiadna žena. Ženy sú na tom o niečo lepšie, pretože im venuje scenár viac priestoru a tak nie sú len jednorozmernými figúrkami, ktoré majú nejakou svojou vlastnosťou dohnať hrdinku k poznaniu ďalšej pravdy. Stále ale vďaka NY geniusu loci príjemne pozerateľné. ()

tomeš

Dlouho jsem se zdráhal se na to podívat, i když Rebel Wilson mám rád. A pak to nabízeli ke shlédnutí v letadle, tak jsem nepohrnul. A hele je to lepší, než jsem čekal. Je to vtipný a dobře se na to kouká, ensembl je vynikající, vč. eye candy jako Anders Holm nebo Jake Lacy nebo celýho ženskýho obsazení. ()

Jara.Cimrman.jr

"Manželství! ... Konec spontánního sexu, svobodnýho cestování a nakupování jen na povolení." Pohoďák Tom v tom má zkrátka jasno a kdyby lidi předem věděli, co vlastně znamená skok do chomoutu, tak by nás před vymřením patrně nezachránily ani ty islámské kobylky. Žít single má zkrátka své výhody i nevýhody a tento snímek se je snaží zmapovat. Někdy tak činí zábavnou formou, jindy trošku moralistickou, ale já jsem si v něm nějaký ten důvod pro zasmání našel. Zejména mě pobavily holky, který slyší jen to, co chtějí. Taky komentování pipiny z trvalého vztahu a sexu starší ženy s mladším mužem nebylo špatné. Co mi ale vrtá hlavou je sexuální poloha "rum s kolou" a způsob, kterak přitom využít křečka. Doufám, že o tom strejda Google něco ví. ()

Fiftis

Podstatou How to Be Single snímky je si to v živote užiť. Pretože počas týždňa alebo života osamote, sa vám napríklad dostane len jednej chvíle. Jediná chvíľa, keď nie ste zviazaní žiadnym vzťahom. Jeden moment, kedy stojíte na svojich vlastných nohách. Naozaj single. Pár vtipov tam bolo, ale skôr to pôsobí depresívne. Je to maximálne na 2 hviezdy. Sklamanie, film mi neprišiel vtipný, štýl humoru mi nesedel, žiadna romantika, žiadny happy end pre náročných. Asi to nebol môj štýl. Hoci sa podobným filmom programovo vyhýbam, stalo sa a videl som to. Napriek tomu teda, že nie som zbehlý v debilinách, vidím tam nekonečné množstvo klišé, modelových situácií, ktoré vo filmoch najskôr už boli tisíckrát spodobnené. Napriek tomu sa stále točí podobné agitky, hoci ich hodnotenie sa po práve asi nikdy nevyšplhá nad šesťdesiatku. ()

venison

Rozhodně nic převratného, ale film „Jak přežít singl“ dosáhl na solidně vyvedené béčko.. První polovina filmu byla daleko zábavnější a vyrovnanější než chaotická, místy až trapná, část druhá.. Hlavním tahounem filmu je bezkonkurenčně úžasně potrhlá Rebel Wilson :-) Jednodušší crazy vztahovka, která řeší nejen milostné problémy, ale také vztahy na úrovni kamarádek. S hlavní hrdinkou by se asi řada normálních lidí neztotožnila, ale možná i o to víc diváka pobaví, když se v některých scénách sama „vykoupe“ ve svém životě. Příjemný relax, který neurazí.. ()

Amy Schumer se bude cítit krásně

Amy Schumer se bude cítit krásně

04.06.2017

Americká komička Amy Schumer se úspěšně přesunula k filmu ve Vykolejené, s letošní Dámskou jízdou už ale tolik nezabodovala. Co chystá dál? Dlouho to vypadalo, že bude podrývat stereotypy v… (viac)