Malí rošťáci se vracejí ve zbrusu novém filmu! Přidejte se ke Spankymu, Alfalfovi, Darle, Buckwheatovi, psovi Peteymu a celé partě, která provádí své obvyklé rošťárny! Snaží se vydělat peníze potřebné k záchraně babiččina (Doris Roberts) pekařství. Potíž je ale v tom, že nic nedokážou udělat správně. Ať je to nevydařené koupání zvířecích mazlíčků nebo strašlivá taxislužba, ničím si prostě nevydělají ani penci. Jejich jedinou nadějí je vyhrát peníze v místní soutěži talentů – ale už jste někdy slyšeli Alfalfu zpívat? (Filmbox)

Ryuuhei

Divím se, že se v dnešní době ještě točí podobné filmy. Být malý, jsem z toho asi nadšený. Takhle je to na mě samozřejmě až moc dětský film, který má nicméně myšlenku, tempo a celkově působí velice sympaticky. Příjemná odpolední oddychovka. /// Viděno na Nova Cinema s českým dabingem. ()

DK197

Dávám čtyři hvězdičky na truc zdejšímu hodnocení. Je to praštěné, ale milé a umím si dost dobře představit, že být menší, tak ten příběh přímo žeru. Mně se to opravdu líbilo. Ačkoliv přiznávám, ten závěr byl opravdu nereálný a to i na film pro děti... ()

Dawe2

Když to berete jako blbost pro radost ... Proč ne. Pes mě fakt bavil. I jiné věci. Na Americký počin dost dobrý. Než jednu pistol, raději tunu blbostí. Malým dětem se to bude asi dost líbit. ()

xzajox

Filmík s deťmi, o deťoch a pre deti, ale asi len pre tie menšie. Bolo by tu čo písať o nedostatkoch. Postavy strašne gestikulujú a rozprávajú veľmi afektovane. Príbeh je jednoduchý, bez zbytočných zápletiek a zvratov. Humor pozostáva hlavne z bláznivých nápadov Spankyho a z toho, ako sa im to nikdy nepodarí / alebo im to niekto prekazí. Koniec je tiež trochu nereálny. Nuž ale čo. Menšie deti by to mohlo baviť a zrejme to je cieľom filmu. Pochváliť môžem kostýmy, ktoré sa veľmi podarili, grimasy a nápaditosť. Inak ale nič moc. Toto nebolo pre mňa. 30% - 2* ()