Kagerou Project

• Japonsko メカクシティアクターズ (viac)

Starletka

Tak jsem tady asi jediný člověk nebo jeden z mála, kterému se tento seriál líbil, ale to nevadí. Aspoň mě ne. Bavila jsem se a těšila na každý nový díl, animace se mi moc líbila, všechny písničky jsem už znala zpaměti a ráda jsem si je poslechla v novém znění (třeba takové Lost Time Memory je ještě lepší než originál), postavy byly propracované a zajímavé, příběh tak správně zamotaný a zmatený. Jediné k čemu bych měla výtku je poslední díl, který všechno přehnaně rychle utnul a dost věcí zůstalo nevysvětlených. Ale od toho existuje manga, že? 7/10 ()

adamulefa

Mekakucity Actors? More like Mekaku-shitty Actors ! Mimochodm tento vtip som origánalne ja vymyslel a vôbec som ho neukradol z nejakého anime fóra na internete... No ale teraz k veci! Nudááá... Zo začiatku to vyzeralo celkom nádejne ale neskôr som sa musel fakt nútiť aby som to dopozeral a to by sa pri 12 dielnom seriáli rozhodne nemalo stávať.Tie flashbacky ma ničili. A po klišé konci aj tak ostalo 700 nezodpovedaných otázok + plot holes. Zaujímavé jedine tak vizuálne a hudobne. Chcel by som vidieť takýto muzikálový útvar spracovaný lepšie. Poprosil by som lepší dej a postavy čo za niečo stoja. Ďakujem. ()

Hromino

Já nevím, jakou mám barvu očí. Když se dívám do zrcadla poprvé, zdá se mi, že rozhodně hnědé, když podruhé, tak zas nabývám pocitu, že hnědozelené. Nejsem v tom sám, kdo si není svým tvrzením jist, neb i s pomocí přátel jsem dosud nepřišel na jednoznačnou odpověď. To je ovšem velmi zvláštní, podivné, kuriózní! Mám tedy napsat do Pelhřimova, aby si mě zapsali na seznam rekordů a kuriozit, nebo mám snad volat do Jedličkova ústavu? Ne, založím si přece nějakou strašně cool skupinu pro lidi, kteří mají taky něco zajímavého s očima, a společně budeme… é, nó, prostě společně budeme! A budeme mezi sebe přijímat další a další lidi, abychom… nó, abychom měli víc členů! Vždyť přece už jen ten samotný nápad, to je prostě něco, to musí každého přilákat! A když o nás někdo udělá anime, tak to přece bude bomba! Nejlépe když ten někdo bude Shaft, ten kolem nás určitě vytvoří naprosto parádně udělanou audiovizuální bublinu, kvůli níž si spousta lidí sedne na p*del! Co na tom, že jsme vlastně jinak úplně nezajímavou bandou, že naše osudy jsou nuda, že naše příběhy jsou nuda, že vypadáme jako další rip Bakemonogatari, že v podstatě nemáme co nového nabídnout… vždyť stejně zas zaujmeme spoustu lidí! Nebo snad ne? No jo, toho idiota s přezdívkou Hromino samozřejmě ne, ten má přece úplně divný vkus a neví, co je dobré anime… ()

JackStrange

Takto nízké hodnocení, i proto že jsem velkou část ani nevěděl o co jde a až ke konci se vše nárazově vyjasnilo. No co že se na to dobře dívá ( myslím tím že vám kvůli animaci nezačnou krvácet oči ), když je to příliš natáhlé a opravdu zajímavých a originálních situací jako šafránu. Anime se tváří jako by bylo pro náročného diváka, po shlédnutí, ale není o čem mluvit, nad čím debatovat, o čem přemýšlet a to by u něčeho takového být mělo. Vlastně tam není nic na co by si člověk po pár dnech vzpomněl. ()