Žena vampír

• Francúzsko La Comtesse noire (viac)

Podle staré pověsti se jistá rodina z Čech, obviňovaná z upírství před dávnými lety vystěhovala daleko od rodných míst, na tropický ostrov. Poslední potomek této rodiny, krásná a svůdná Irina, se nechává shodou okolností strhnout dávnou tradicí a stává se vražedkyní. (Euro Video Film Informace Praha)

Fingon

Držte mě někdo! Tohle není horor ani porno, tohle není ani film. Je to homevideo Jesse Franca. Počítejte se mnou: režie, spolupráce na scénáři, kamera (! - prakticky každý záběr obsahuje zoom -), střih, jedna z hlavních rolí (doktor) a Lina Romay, hvězda tohohle neumětelství (za ni a jejího bobra je ta jediná hvězdička) je celoživotní Francovou družkou. Nejhorší ale není šílená kamera, různě nasvícené záběry v jednotlivých scénách (speciálně to platí pro detaily felace či cunilingu. Skoro vidím, jak režisérova milenka líže druhou herečku a Franco stojí nad nimi, v jedné ruce kameru a ve druhé baterku) ani šílený postsynchron, ale to, že to vůbec nedává smysl. Viděl jsem 105 minut dlouhou verzi v němčině s anglickými, z maďarštiny přeloženými titulky. Ne že by to mohlo nějak výrazně pohoršit zážitek... ()

kaylin

Nesmírně nudný erotický horor, který vůbec nedovede využít svou krásnou představitelku v hlavní roli a už vůbec se mu nedaří bodovat jako horor. Tohle je taková jalová podívaná, kterou mě Franco docela překvapil, protože on rozhodně měl na to, aby na točil mnohem zajímavější snímky, celkově odvážnější. ()

Paldini

Nebýt příjemné erotické atmosféry dám nekompromisní odpad. Tento film patří do kategorie nejsračkoidnějších béček. Upírka se prochází přes den na slunci a dokonce se v jedné scéně i opaluje. Po celou stopáž hraje ten samý vlezlý romantický hudební motiv, děs a hrůza. U jedné scény jsem se opravdu nasmál, a to při scéně proměny upírky v černého ptáka nebo snad netopýra (v záběru je letící pták, ale piští jako netopýr, asi je to ptakopýr). Kameraman se naštěstí snaží detailně zmapovat každý kousek nahého těla Liny Romay a obzvláště je vysazen na její chlupatý rozkrok. ()

Ruda

Ostudně nudný, beztvarý a neurčitý snímek, který zachraňuje, dá-li se to tak nazvat, docela zajímavá tehdy sotva dvacetiletá dvorní Francova herečka Lina Romay. Erotický (pornografický ?) slepenec s názvem Erotikill je stejně nanicovatý jako "umravněná" verze. Natočil ten rychlofilmař Franco něco alespoň trochu koukatelného?l ()

TomX2 odpad!

Nanešťastie som videl nudnú, sto a štyri minúty dlhú verziu plnú sexuálnych frašiek. To, že hororové prvky tu sú vymedzené a príbeh je hrozný je jedna vec, ale ono ani tá erotika nestala za nič (aj napriek tomu, že Lina je celkom pekná). Ak by som videl tú 82-minútovú verziu, možno by som dal hviezdu naviac, ale to čo som videl bola skrátka sračka. ()