Amyino plodné lůno

• USA Inside Amy Schumer
USA, (2013–2022), 15 h 33 min (Minutáž: 21–24 min)

Amy Schumer, Elizabeth Masucci, Adrian Martinez, Kurt Metzger, Missi Pyle, Dave Attell, Michael Ian Black, Neal Brennan, Erin Cummings, Abby Elliott (viac)

Hlavní roli hraje v tomto příběhu provokativní a zvrácená mysl Amy Schumerové, která zkoumá témata související se sexem, vztahy a vším co patří do šíleného koloběhu známého jako „život". (TV Prima)

majo0007 odpad!

Ejmy Šumer ako stand up je odpadová stoka a o jej hereckých "kvalitách" vo filmoch radšej pomlčím. Keď sa výzor maximálne nesympatickej čůzy zmieša s dementným humorom výsledkom je takýto výplach. A ako som si tak prečítal zopár zámorských komentárov, tak aj dosť Američanov ju má iba za priemernú a nie príliš vtipnú pizdu. ()

Tom Riddle

Do nitra Amy Schumer jsem se pustil, aniž bych věděl, kdo Amy je, či dokonce o jaký formát seriálu se jedná (páč jsem se chytře domníval, že jde o klasický sitcom), a výsledek mě příjemně překvapil. Série nesouvisejících skečů prokládaná rozhovory s náhodnými kolemjdoucími i partou přátel, a vůbec prvním stand-upem, který mě konzistentně a upřímně baví, to všechno většinou na téma sexu, vztahů a trapasů, se u mě v drtivé většině případů trefuje do černého, od ještě vyššího hodnocení tak Amy dělí občasný přešlap (například v podobě účasti vysávače zábavy Michaela Iana Blacka), čtyřhvězda je to přesto poměrně solidní. ()

borohub odpad!

Pro mě zatím největší žumpa co Prima Comedy Central promítá (promítala), ta prasnice je od pohledu nesympatická, vtipy jsou trapné a co je na tom nejhorší, že to běží určitě pod 24 FPS, obraz tudíž se nehorázně seká a je to nepříjemné (rozhodně nebude chyba u mého přijímače, když všechny ostatní programy běží naprosto v cajku :) ). 3% (chci si nechat rezervu kdyby Prima Comedy Central vytasila ještě větší sračku..) ()

mortak

Amy má občas dobré nápady, ale všechno končí na tom, že je neumí rozpracovat, a hlavně vypointovat. Jede si to svoje - nadržená single alkoholička uprostřed velkého světa šoubyznysu - ale místo toho, aby se do toho pořádně opřela, spíše jen něžně satirizuje. Asi to tak mají ženy rády, ale jako muž bych čekal přece jen větší vodvaz, než pár vypípaných fucků. ()

tehol

Je trosku problem, kdyz hlavni a v podstate jedina postava je uplne permanentne trapna. A neprijemna. Jak se jako mam bavit, kdyz ten clovek je totalne nesympaticky a nevtipny? Navic ty scenky jsou pod hranici demence. (Tu jednu hvezdu davam proto, ze jsem mohl mit smulu na dil a na ten hruzostrasny dabing) ()