Kousavou, sarkastickou CLAIRE SIMMONS fascinuje sebevražda jedné ženy z podpůrné skupiny pro pacienty trpící chronickou bolestí, mezi něž patří i ona. Jak zjišťuje podrobnosti o Ninině sebevraždě a jak se rozvíjí její vztah s Nininým manželem, začne se prát i se svou vlastní, velmi krutou osobní tragédií. (Filmbox)

vydumnica

Jennifer Aniston tu podáva neskutočne uveriteľný herecký výkon. Bolesť, samá bolesť, bolesť na tele a bolesť na duši. Strata milovanej osoby. Odpustenie sebe samému a druhému človeku. Prijatie aj toho negativného v živote. Rozhodnutie ísť ďalej a nevzdávať sa. O tomto všetkom pojednáva dráma s protikladným a teda veselým názvom Cake🎂. Verím, že toto bola aj filmová výzva pre dovtedy komediálnu herečku Jennifer Aniston. Známa ako jedna z najsexi herečiek Hollywoodu, ktorá "ulovila" aj ženský idol Brada Pitta (alebo on ju), tu musela stvárniť neatraktívnu ženu trpiacu chronickou bolesťou bez make-upu a s jazvami. Naozaj obdivuhodný herecký výkon a práve preto film stojí za pozretie. Vcelku však priemerné. Téma ma oslovila, na film som bola zvedavá, myslím si, že to mohlo byť ešte lepšie, mohlo to ísť viac do hĺbky. Ešte dodatok, mám rada aj Annu Kendrick a Britt Robertson. ()

GOREGASM

Vážná poloha poloha Jen Aniston velmi sluší a svým výkonem celý snímek táhne. Hořkosladkých dramat ala Cake jsme všichni viděli desítky, ale když vezmeme v potaz, že Jennifer doplňují další zajímaví herci ve vedlejších rolích jako třeba moje srdcovka, Chris Messina, nebo od Avatara vcelku neexistující Aussie, Sam Worthington (tady dobrej), tak máme v důsledku chutný dortík, který připomene, že život umí bolet, a že Amerika je hodně jiný svět. 75% ()

Streeper

Proč vždy, když se na nějaký film vážně těším je to pro mě zklamání? Asi od toho moc očekávám. Dávám dvě hvězdičky a to za Jennifer Aniston, která se předvedla v daleko jiné roli než je nám známé a za Adrianau Barrazo, herečka, která Jennifer výborně sekundovala a její role a přítomnost byla ve filmu velkým plusem, ale film samotný je nudný a není dostatečně propracovaný. Škoda, mohl to být jinak vážně moc dobrý film. ()

lucijelucije

Trošku rozpoluplné, protože samotný děj nebyl pro mě zase nějaká hitparáda, spíš zohledňuji psychický vývoj ztracené ženy, kterou mimochodem J. Aniston zahrála famózně. Jinak Cake zase tak pozoruhodný nebyl. Filmové drama je z hlediska ztráty silné, jenom mi vadilo, že se příběh nikam neposunoval a byl příliš jednostranný. ()

claudel

Cake nabídnul Jennifer Anniston vynikající hereckou příležitost a ona ji využila na sto procent. Nejlepší výkon její kariéry, který prokázal, že vedle komediálních rolí umí střihnout i vážnější notu. Komorní, psychologické drama, které neomračuje akcí, zvraty nebo napětím, nýbrž sondou do života lidí, již si prošli osobní tragédií, s níž se nemusí do konce života vyrovnat. Já bych přece jen uvítal trochu více thrilleru, napětí a nějaký ten zvrat, ale respektuji, že to tvůrci uchovali v civilní a poklidné rovině. Po dlouhé době jsem zase viděl Sama Worthingtona, připadá mi, jako by zmizel z povrchu filmového. ()

• V jednom interview Jennifer Aniston spomenula, že nebola prvou voľbou pre hlavnú rolu. Odmietla ju vraj iná herečka po prečítaní scenáru. Ktorá, nespresnila. (megajalec)
  • Jennifer Aniston bola inšpirovaná jej kamarátkou a kolegyňou Stacy Courtney, ktorá bola kaskadérkou. Vážna nehoda, pri ktorej takmer zomrela, jej pomliaždila nohy a ukončila jej kaskadérsku kariéru. Absolvovala 23 operácií, bola závislou na oxycontine. Nevzdala sa a svoj boj vyhrala a stala sa koordinátorkou kaskadérov vo filmoch. (megajalec)