Po celé říši se hledá mladá žena se znamením na paži ve tvaru motýla. Za její dopadení je vypsána odměna 7 000 zlatých. Jenže zajmout ji není vůbec lehké a většina lidí by udělala lépe, kdyby se jí obloukem vyhnula. Její jméno je Alka a patří ke společenství nájemných zabijáků nazývanému „Klan meče". Ale i když své povinnosti nájemného vraha plní dobře, její prioritou je něco zcela jiného – pomsta. Proto také pátrá po ženě jménem Jin Varrel, která ovládá energii chaosu a zcela chladnokrevně zabíjí každého, kdo jí zkříží cestu, přičemž jednou z jejích obětí se stal i mistr Hoa - Alčin učitel. Pouť za pomstou je však v úplném rozporu s tím, co po celou dobu Alku její mistr učil. Jeho přáním totiž bylo to, aby se své krvavé cesty vzdala. (EMIA)

DaweForeman

Tohle je opravdu těžký hodnotit. Hru jsem nehrál, tak nevím jak to příběhově navazuje nebo nenavazuje. Každopádně, když ho zhodnotím samostatně, tak samozřejmě vám chybí spousta informací, i když jsou na konci každého dílu určité vysvětlivky. Navíc ten konec bych řekl je příliš zjednodušenej a pohádkovej. Ale asi by to člověk mohl pochopit jako snahu o zlidštění zabijáka. Nejvíce si asi člověk užije souboje, i když jsou občas nepřehledné. Hlavně jsem nepochopil smysl 13. dílu, který byl očividně fanservisovým OVA. Animace je podprůměrná (hlavně je velice vidět, jak tam hodili tu PC animaci; dále ty obličeje se jim opravdu nepovedly). Hudební stránka je celkem ucházející. ()

MartinTerran

Akční anime, ve kterém jde o pomstu, čili nic moc nového. Hlavní představitelky jsou sympatické a jsou to ženy, takže mají velké ... ehm zbraně. Jak taky v anime jinak, že? S vysvětlováním se tady moc nepárají, jen vždy na konci epizody je krátce něco málo řečeno. Jde o průměrné anime, které zaujme asi jen souboji, které jsou opravdu skvělé, ale to je vše, takže po 3. dílech končím se sledováním. Hodnocení: 54/100. ()