Super Thundermanovi

• USA The Thundermans
Akčný / Rodinný / Sci-Fi
USA, (2013–2018), 39 h 42 min (Minutáž: 22–45 min)

Tvorcovia:

Jed Spingarn

Hudba:

Ron Wasserman

Kira Kosarin, Jack Griffo, Addison Riecke, Diego Velazquez, Chris Tallman, Rosa Blasi, Dana Snyder, Audrey Whitby, Katherine McNamara, Logan Shroyer (viac)

Rodina z mestečka Hiddenville žije zdanlivo normálnym životom, no v skutočnosti skrýva veľké tajomstvo: jej členovia sú superhrdinovia. (SkyShowtime)

JackBurda

Phoebe a Max jsou jediný postavy, který fungujou, jo a pak mluvící králík (ten je asi nejlepší), jinak prd. Ty malý haranti mi lezou na nervy, rodiče jsou fakt dvojice kreténů a vůbec, to téma rodiny, co je jiná se mi v Hatawayích(tam byla aspoň nálož humoru) líbilo, ale tady je to fakt ohraný. Začíná to jít do háje. Ale, ať jen nekritizuju, tak Jack Griffo si roli užívá a je zábavnej, takže tu je herec, co opravdu nevadí. PS: Kdo dá odpad, tomu se nedivim, páč je to opravdu miliontej nic-sitcom a už to začíná fakt unavovat. ()

honajz2 odpad!

To zas někdo něco vymyslel. Má to neuvěřitelně trapný humor, hodně předvídatelný děj, jedna postava pitomější než ta druhá. A králík mě spíš štval. To si nezaslouží ani jednu hvězdičku. ()

Lavinia

Blboučký seriál o rodince superlidí, co žijí tajně mezi námi a z dětí budou superhrdinové. Epizoidní, trochu 80. léta, ale moderní look, přesto příjemně oddechové na zahnání myšlenek. ()