The Chainsmokers - #SELFIE

všetky plagáty
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2014, 3 min

RedAK

Selfie fotky si dneska fotí naprosto každý a kdo tvrdí, že ne, tak nemá IQ nedovařené špagety. Fotit dneska selfie je prostě in a free a trendy a cool a swag a awesome a yeah bitch a suck my little anal a (doplňte si cokoliv, co dnešní mládež blije na fejsbůky)... Pokud nejste dvanáctiletá cuchta v leopardí podprdě, rentgen vaší vagíny nemá ve svém smartphonu každý vylízaný onanista v okruhu jedné planety a samovolně nesouložíte s náhodnými předměty, co máte po ruce, pak nikdo o vaše selfky asi stát nebude. Naštěstí se však nemusíte řídit stylem kdejaké šlápoty, jejíž kunda připomíná rozšířenou verzi Grand Canyonu, ale můžete tento trend uchopit způsobem originálním, jako třeba Madonna, nejstarší člověk ve vesmíru a samozvaná rebelka, které přišlo focení xichtů už zastaralé, nehledě na to, že někteří by si její fotku mohli splést s reklamou na mumifikační wellness poukaz, proto do toho babča stylově praštila a na Instagram pleskla selfku svýho vagáče. Yeah, gerontopysky rulez! Dnešní doba je opravdu zvláštní. Upřímně jsem lehce na rozpacích, páč netuším, jak tento rozporuplný videoklip ohodnotit, ale lhal bych, kdybych tvrdil, že si na to občas na nějaké vysmažené díze netrsnu. Takže volím zlatou střední cestu, tři pizdy a jdu si přeleštit svícen. Ta poslední informace sice vůbec nesouvisí, ale rád cizím lidem sestavuji harmonogram frekvencí svých smutných masturbací. Není zač. ()