Super doktoři

• USA Mighty Med
USA, (2013–2015), 17 h 39 min (Minutáž: 22–45 min)

Bradley Steven Perry, Jake Short, Paris Berelc, Devan Leos, Carlos Lacámara, Cozi Zuehlsdorff, James Ryen, Jilon VanOver, Napoleon Ryan, Chris Elwood (viac)

Nový seriál Superdoktoři, který se bude vysílat na Disney Channel, přináší odpověď na jednu z velkých otázek světa superhrdinů: Co dělají superhrdinové, když jsou zranění?
V úvodní dvojepizodě tohoto seriálu s názvem Zachránci ochránců objeví dva chlapci Oliver a Kaz skrytý vchod do nemocnice pro superhrdiny. Poté co odhalí velký svět komiksových superhrdinů a zjistí, že jeden z jejich oblíbených hrdinů je zraněn, získají kluci možnost pracovat v nemocnici jako superdoktoři. Oliver a Kaz si dosud mysleli, že superhrdinové existují jen v komiksových knížkách, videohrách a dalších částech světa sci-fi a fantasy, ale nyní se ocitají v reálném světě superdoktorů! (oficiálny text distribútora)

Melios

25% ? V očach dospelých áno ,ale deti to zaujme. Mne to v dobe keď to vychádzalo stačilo (neprišlo mi to najlepšie ,ale na zabitie času to bolo ideálne). Keď sa mám na to pozrieť s odstupom času ,je videť obrovský pokles kvality oproti disney seriálom v období 2006-2013. Pre nezasvätených mòže seriál pôsobiť dosť komicky (ako pre mňa ,keď som si to po rokoch znova pozrel) radšej by som videl pozerať súčasné deti tieto seriálny než tie nové odpadné ,čo disney robí teraz. 3* - za nostalgiu i keď je to ťažký priemer. ()

The Viper

Překvapující kolik lidí hází do odpadu neškodný humor Disneyovek. Je stupidní a často trapný, ale najdou se i povedené hlášky i scénky, takže proč být tak kritický ? Lepší než koukat na Ordinaci na Nově nebo Rexe na Primě. ()

unclejack

Vzhľadom na to, že B.S. Perry a Jake Short si získali vo svojich domových seriáloch nevýdanú reputáciu, skúsilo Disney vsadiť na divokú kartu a výsledkom sú Mighty Med. Smolou je, že títo dvaja mladí páni sa púšťajú na v dnešnej dobe posvätné územie, kde davy priaznivcov X-menov, Spidermanov a ktovieakýchmenov neúprosne roztrhajú každý pokus Disneyho papundeklovej produkcie o vytvorenie akého-takého sveta superhrdinov. Nemám ilúzie o tom, že to bola rutinérsky odvedená fušarina a že jednotlivé zápletky mierne povedané pokuľhávajú za štandardom vytýčeným seriálmi ako W. of Waverly Place, ale nemôžem povedať, že ide o jasný odpad alebo megaprepadák. Z môjho pohľadu ide o čosi lepšie ako Shake it up, Liv a Maddie či Sonny, ale žiadna veľká výhra a masívne ovácie nás holt nečakajú. ()

Gromnir23 odpad!

Tady je krásně vidět velký rozdíl mezi mou mentalitou a mentalitou pubertální mládeže v Americe (musím k nim zařadit i producenty Disney Chanelu). Dva mě nejmíň sympatičtější "herci", které své seriály táhli ke dnu, jsou překvapivě u výše zmíněných ti nejlepší a proto si údajně zaslouží vlastní seriál, protože ten svůj dávno přerostli. Bych blil. Seriál samotný jinak stojí za to, co najdete po zvracení na zemi. Komediální seriál o superhrdinech a jejich doktorech, kde velkou superschopností všech zúčastněných je zlikvidovat každý vtip a přes obrazovku ničit nebohé diváky. ()