Capy

Je hodně mecha anime ... gundam počínaje, cross ange konče, ale toto za mě jednoznačně vede, příběh mě oslovil, animace solidní, a ztvárnění postav není přehnané, a jsou i uvěřitelné ... každopádně, hltem jsem shlédl vydané díly, a vezmu i v úvahu úvodní theme, který je pro mě vážně super, tak za mě zatím 5*. C. ()

DaweForeman

Něco mezi dvěma a třema hvězdama. Není to ani špatný, ale ani nijak výjimečný. Hodně mi to zpočátku připomínalo Break Blade, ale postupně se to od toho začalo hodně vzdalovat. Příběh jako takový není špatný - dva státy, který spolu začnou válčit (každá má určitá mecha s tím, že se objeví určitá speciální mecha) a samozřejmě spousta různých korporací, která se z toho snaží vytěžit. Dále hodně vojenských a mocenských machinací, ale většina se spíše vytratí, protože se na ně moc autoři nezaměřili. Vše se točí spíše kolem Argevollena a zbytek je jenom pozadí. Konec sice vypadá jak na pokračování, ale kdo ví. Každopádně je tam spousta věcí, které nejsou uzavřené. Alespoň jsem uznal, že ten konec není klišovitý. Hudba je celkem ucházející, ale co se týče animace, tak musím hodně negativně hodnotit - počítačová strnulost pohybu různých objektů, nevykreslenost obličeje (obzvláště úst) a obecně bych řekl chybějící efekty. ()