Sahara Nacuki je nováček u policie, kde má pracovat se svým otcem Šimaoem Akimurou, se kterým se neviděl přes 13 let, od doby, kdy se jeho rodiče rozvedli. Jejich vztah není zrovna nejlepší, co si budeme nalhávat, horší už to snad být nemůže. Jak můžou tito dva spolu řešit případy? (Zíza)

Krysap

Další z mnoha japonských detektivních retardací, i když tentokrát mi to přišlo nadprůměrně legrační. Některé gagy neměly chybu a některé postavy rovněž - hlavně detektiv Smradlavý dech. ()

Moiraine

Trochu se zdráhám řadit Bitter Blood do kategorie kriminálních seriálů. V mých očích to je čistě komedie. Už jenom proto, že z většiny epizod si spíš něž kriminální zápletku pamatuji to věčné dohadování mezi postavami. Zpětně mi došlo, že minimálně jeden případ ani nedořešili :D Celé jsem to shlédla ve dvou dnech a nakonec mi bylo líto, že už nejsou další epizody. K tomuhle seriálku se určitě ještě vrátím, až někdy budu potřebovat zvednout náladu. ()

black.crow

Komu vadí, že podobných detektivek s geniálním záporákem v hlavní roli tady už bylo XYZ? Nikomu, svoje diváky si žánr vždycky najde. Víc ale vadí, že Bitter blood je opět další z řady seriálů ve spárech detektivkově-postavových prokletí. Postavy jsou moc nezranitelné a bolest cítí jen trochu, aby se neřeklo. A nejen to, postavy jsou v podstatě nesmrtelné. Buď bojují za světový mír, nebo se naopak svět pokoušejí zničit. Na počet postav seriál skoupý není, nicméně děj se točí jen okolo asi 3 nebo 4, ostatní jsou tam jen tak navíc, do počtu. Děj – ten má dvě složky. Hlavní linka, jednoduchá a předvídatelná, a potom vedlejší události, které mají za funkci jen oddálení velkého finále. Velké finále naštěstí přináší trochu závanu originality a efektivity do pouště průměrnosti, což asi nejednoho diváka vede k trochu vyššímu hodnocení. ()