Příběh vypráví o rodině upírů, která žije ve městě společně s normálními lidmi. Skupina mladých reportérů se vydává o této rodině natočit reportáž, ve které chtějí ukázat způsob a styl jejich života. Jsou ale doopravdy tak neškodní, jak tvrdí? (Miseet)

blazma

Máme zde další film o upírech. Téma, kterého je tady spousta. některé se snaží být originální jiné si jsou zase až moc podobné. Tento film má od každého trošku aspoň dle mého názoru. film byl zajímavý, charaktery byli různorodé, což se dá čekat pokud jste x let starý upír každý z jiné doby a každý s jinou zkušeností se světem. Nápad v tomto filmu mě zkrátka zaujal. Konec filmu bylo trošku zklamání, Jordan Hinson mohla dostat víc prostoru ale po 20 minutách už jen ležela v posteli. I přesto mě tento kousek docela zaujal. ()

XXXXXXXX

Představte si teď třeba na chvilku, že jdete do kina na homix The Blairbitch a Stmívání. Docela zvláštní kombinace nicht war? Když tedy přivyknete na značně vykradenou, miliardakrát omílanou premisu, jak jsou ti tesákovci vlastně rodinné typy: milostným trojúhelníkem začínaje, LG komunitu neopomíjeje, Patizonovou přítomností pokračuje a zrůdnými lžemi (které, jako by agentu Bobišovi z Tunelové farmy vypadly) konče, zdá se, jako by za chvíli mohly být tesáky v rukávu (následováno také stříbrnými kulkami v hlavě, nebo neméně originálními andělskými čepelemi v aortě). To, co zde selhává asi nejvíce, je ono přiléhavé označení horror. Je totiž asi stejně akurátní, jako důvěra v přerušovanou soulož! Což jsem sice ještě netestoval, ale pevně věřím, že to taky nefunguje! ()

TomX2

Priznávam, nečakal som, že ma bude Living Among Us aspoň z nejakej časti baviť. Jednak nemám rád found footage a jednak nemám rád vampire filmy, takže spojenie týchto 2 žánroch nie je pre mňa. Ale hoc herci hrajú priemerne, scenár je pre primitívov a efekty sú zlé, svojim spôsobom to stále baví a na to všetko sa pozerá celkom príjemne. Divák z toho vlastne ani nemôže byť sklamaný, pretože už predom od toho nič neočakáva a dĺžka filmu je pomerne krátka, takže nakoniec som spokojný. ()

Vabr

Hledal jsem filmy pod tagem found footage a našel jsem tento film. Myslel jsem si, že kombinace found footage a upíři bude špatná, ale byla v celku dobrá. Zde byli upíři pojati jako nějaký virus, což bylo zvláštní. Film mi ubíhal rychle a kravina to nebyla. Ale na rok 2018 mi to přišlo celkem chabé, mohlo to nabídnout trochu víc. Kdyby tenhle film byl tak z roku 2013, tak na ten rok by to bylo originální. Postavy mi nevadily, jen ta blondýna celej film simulovala a pak se nakonec obětovala u konce filmu. Efekty byly celkem podprůměrný, ale to můžem hodit za hlavu, protože děj byl dobrej. Když jsem film zkouknul, tak jsem z toho měl docela dobrou náladu, protože takovejhle film se vidí málokdy a filmy, který teď za poslední dobu vidím jsou často průměrné. Ještě se kouknu na nightlight a grave encounters (další found footage filmy). VYHODNOCENÍ: STŘÍBRO > JINÝ MATERIÁL ()

kingik

Někdejší hvězdu Prciček trápí problém vampyrismu. Produkující Thomas Ian Nicholas se rozhodl tomu přijít na kloub. Sbalil svůj trojčlenný tým dokumentaristů a nastěhoval se s ním rovnou do obydlí upírů, aby zjistil, co je pravdy na tom, že upíři o sobě mediálně rozhlašují, že nejsou zákeřnými stvořeními, jak se o nich traduje. A co zjistí v jejich domě, to už je předmětem tohoto zajímavě a neotřele vyvedeného filmu. Už to chtělo razantní změnu. Horor o upírech už pro mě představuje unylost a rutinu. A ejhle, náhle přiskotačí maník, co má osvěžujícího materiálu plná varlata. Nebývá tak časté, abych u ff žánru zrovna úpěnlivě kvílel napětím, ale už od počátku, ač předvídatelnost byla jasná, mě to slušně přikovalo a nepustilo až do konce. Heč, krásně mě ti upíři vysáli a upířice vysály i péro, tudíž mohu prohlásit, že existence upírů je zde podána přesvědčivým a originálním způsobem. Po tak ukrutné felaci již nikdy nebudu zatloukat jejich výskyt. Efekty a zabití mají šťávu, upírky jsou nehorázné sexice a celé to má slušnou kadenci. Brian Metcalf a spol. dokázal oživit found footage i upíří žánr v pořádně nadupané moderní jízdě. Nicholas možná na dlouhá léta zajede do vln, kdy v podstatě nikdo nemá povědomí o tom, zda ještě žije. Ale dal zesnulému Johnu Heardovi nesmrtelnost a roli, kdy není za tátu v Sám doma, ale snaží se vyjít ze stínu herce jedné (proslavené) role a kráčet ve stínu mazaného upíra. 10/10 ()

• Pri večeri, keď upíri popíjajú krv, jeden z upírov spomenie, že sa jedná o krv z Českej republiky. (TomX2)
  • Točilo se v Los Angeles, v USA. (Tomas_TM)