Miranda (Rosamund Pike) má o svém životě jasnou představu. Živí se jako zdravotní sestra a ve volném čase se odreagovává u pečení dortů, kde se rovněž projevuje její perfekcionismus. Po silném traumatizujícím zážitku je ale její bezproblémový svět náhle roztříštěn a musí se nějakým způsobem vyrovnat s následky. Každý to ovšem děláme po svém... (Krouťák)

gegina31

Nejradši bych hodnotila 3,5. Ale nejde to, a tak jsem se přiklonila ke čtyřem. I tak je ten film podhodnocený. Je pravda, že podle traileru jsem si myslela, že to bude naprosto o něčem jiném. A celý film jsem nevěděla, o co vlastně té ženské jde. Ale to si myslím, že je dobře, protože alespoň to bylo pro mě překvapení. Jen od toho nemůžete očekávat kdovíco. ()

verbal

Mongoloidní prcatice paní Štiková dost nelibě nese, když ji někdo neočekávaně ohne o stůl a naboří se jí do dvojky, aniž by k tomuto předem vydala kolkovaný souhlas. Devadesát minut pak kompulzivně opravuje verandu a chová se jako jeblá kráva, aby se v posledních pěti velmi debilně a nezáživně urvala ze řetězu. Evidentně jsme svědky zrození nového subžánru mimořádně otravných srylerů s názvem Rape&Bore. ()

angloumene

Return to Sender má super potenciál, ale natočit film, v rámci kterého se do hlavního násilníka snadno dokáže vcítit kdejaký divák nejen ženského pohlaví, není jen tak. Teď už nevím, jestli to bylo tím, že jsem si přečetla nějaký spoiler, ale vlastně jsem celou dobu tušila, kam všechno tohle stavění verandy směřuje. Když už ale došlo k samotnému finále, všechno bylo tak nějak prázdné a bez pořádného náboje. Prostě slabota a to je škoda. Celkově 55 %. ()

eraserhead666

Co k tomu napsat, aby člověk nevyzradil a nezhatil to málo, co film nabízí k napětí a pointě? Faktem je, že jde o vcelku zajímavý pohled na vyrovnávání se se znásilněním, kdy se ukáže, že oběť není ta tradiční nevinná oběť. Faktem je, že největším tahákem pro mě byla Rosamund, ale nalákal mě dost trailer a vlastně i vcelku nelichotivé hodnocení a komentáře. Film je nakonec trošku jiný, než by se z traileru dalo očekávat, je určitě lepší, než tvrdí většina komentářů a nízkých hodnocení. Faktem ale taky je, že Rosamund se snaží seč může, ale film jí trochu hází klacky pod nohy. Scénář mohl být trošku živější a ve střední části pestřejší. Nic to však nemění na tom, že i tak je Return to Sender ucházející podívaná. ()

divak84

Rosamunda předvedla excelentní výkon ve filmu, který je sice draždivý ale slabý. to že se chce Miranda pomstít a rozehraje hru dvojte agentky bylo jasne od návštěv ve vězení, kde Williama nejdříve načla aby ho doma dorazila. film má sice hlubokomyslnou premisu v tom, jak se Miranda bude s traumatem vyrovnavat ale nakonec k ničemu hlubokomyslnému nedošlo. slabý film, ale Rosamunda předvedla svýma hlaškama, řečí těla i herectvím že je TOP.. je to fajn ženská, zda se :) ()

Rosamund Pike a válečná dramata

Rosamund Pike a válečná dramata

08.02.2016

Po oscarové nominaci za Zmizelou začala být po Rosamund Pike daleko větší sháňka. Komedie Hector and the Search for Happiness a Dlouhá cesta dolů bohužel díru do světa neudělaly a podobně dopadl… (viac)