Pořad, který má koule. Nekorektní skečové pásmo. Sledujte jen na vlastní nebezpečí. Pečený sněhulák je původní skečová show plná nekorektního humoru, jejíž silnou devizou je sehraná parta talentovaných herců. Právě díky jejich společným improvizacím a správnému „jiskření" vzniká osobitá zábava, která nabízí svébytný pohled na život i situace kolem nás, které jsou i nám často povědomé.
Osou každého dílu Pečeného sněhuláka je fiktivní reportáž, která si pomocí mystifikace dělá legraci z nejrůznějších věcí kolem nás. Mezi „reportážními vstupy z terénu" se pak střídají jednotlivé skeče. Jejich témata jsou nadčasová, od satiry na současnou společnost a vyhraněné charaktery lidí, se kterými se občas v životě setkáváme, až po ryze absurdní situace.
Ambicí pořadu je navázat na tradice populárních zahraničních vzorů, jakými jsou např. Monty Pythoni, série Malá Velká Británie, Big Train a další. (Česká televize)

Xeelee odpad!

Jeden díl tohodle neštěstí stál 750 tisíc. Sedm set padesát tisíc!!! Infobaden TV si vystačí s 2/3 rozpočtu na jeden díl celej rok. Tohle fakt bolí. Totální selhání na všech úrovních. Trapnost a totální absence takových základních věcí jako je humor nebo pointa. Odkazovat se na Monty Pythony je známkou demence a ztráty soudnosti. Jestli aspoň něco stojí za to, tak reportáže infobadenovskýho ražení, i když často ne takových kvalit (► 1, 2; 67 min.). Každá rozsekaná do 4 vstupů v průběhu dílu. Ten okolní balast ale z totálního dna vytáhnout nedokážou. Celej sněhulák působí od začátku do konce amatérsky a odflákle a název, cokoliv se sněhuláky nebo znělka kombinující Also sprach Zarathustra s rozjuchanou znělkou jakéhosi pořadu pro nejmenší je jedno nekončící WTF. Kvalitní satira dnes prostě nemá šanci dostat se do televize. A doufám, že na současných 13 dílech tohle neštěstí skončí a nedočkáme se dalších veřejnoprávně vyhozených 9 mega. | ► Pečený sněhulák ()

journeyman

Jednou týdně servírovat půlhodinu víceméně propojených skečů, to je výkon! A navíc - navzdory většině aktuálního hodnocení - musím říct, že tenhle typ humoru tu chyběl. Čekali jste něco, co už tady bylo, ale ve verzi pro rok 2014? Čekali jste novou Sodu, další pokračování Monty Pythonů? Od Sněhuláka nic nečekejte, protože je nevyzpytatelnej. Smekám před všemi zúčastněnými, že se bez zábran vrhli do vysílání a dokázali narušit večerní vlny pofidérního zpravodajství a nekonečných mýdlových oper. ()

Lachtaan

Dávno předtím, než byli kluci z Divadla Mír známí po celé republice, točili už množství bizarních scének po názvem Pečený sněhulák. Já jsem sice z těch, co se k tomuto pořadu dostali právě až díky Třem tygrům, i tak se u toho ale dost bavím a na zabití času a potřebu se zasmát neznám na YouTube v současnosti nic vhodnějšího. ()

Rawar

Tak jo viděl jsem díl s koněm a málem jsem si zabarvil :-D Musím proto zvednout hodnocení, tohle se jim povedlo https://www.youtube.com/watch?v=UetjU88oBd4 Česká soda je základ všeho, naprostá klasika a sněhulák jí nikdy nebude sahat ani k podkolenní jamce. Nemyslím si však že to je, nebo v minulosti byl Kohákův záměr. Chce prostě dělat ptákoviny, což se mu celkem daří. Někdy vkusně, někdy méně vkusně, ale pokud jsem si našel svoje alespoň v několika skečích, odpad si sněhulák nezaslouží. A teď musím končit, už dvanáct minut na mě čeká dole taxis ()

ghatos

Zase taková hrůza to není. Je tam vidět trošku inspirace Českou sodou, avšak rozjet to ostře jako v devadesátkách snad ani ve veřejnoprávním médiu teď nelze. Herci jsou ok, některé nápady ucházející. Hodnocení po dvou dílech 48%. PS: Jsem překvapený, jaké negativní ohlasy v mém okolí vyvolal Pečený sněhulák. Většině lidí se vyloženě nelíbil. Důvody jsou pochopitelné (trapnost, měkkost, nedotaženost atd.), ale i tak jsem viděl v českém éteru x srovnatelných horších blbostí. Tady Kohák vyloženě narazil, protože se chlubil v reklamní kampani něčím, co nemohl splnit. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů