Martin Odum právě usmrtil jedem VX člověka, aby Jurimu dokázal, že to myslí s nákupem plynu vážně. Oba si pak podají ruce a domluví si schůzku, na které uskuteční obchod. Chemik řekne FBI, že vyrobil 5 litrů smrtícího plynu VX. Akce osvobození se vysílá v televizi a Anna má obavy. Plukovník Juri jí řekne, že mu věří. Odum se setká s Annou a stráví s ní noc. Ráno jdou na předávku a zatknou Juriho. Ten tam má své lidi a v parku se strhne přestřelka. Adum uteče s Annou a pak ji zatkne, takže Juri neví, že je agent. Juri ho ale podvedl a dal mu kufřík s bezcenným zbožím. Ve vězení vyhrožuje, že pokud ho nepustí, budou následovat útoky plynem na LA. To se také stane a jeden z útočníků zabije plynem lidi v autobuse. Odum má plán. Zinscenuje vysvobození Juriho a přesvědčí Annu, aby mu pomohla, protože jí řekne, že Juri znásilnil její matku, a pak jí pustí video, kde se k tomu přiznává. Anna souhlasí. Mezitím detektiv Tony pátrá po stopách vraždy u bezdomovců. Jeden z nich mu prozradí, že jeho přítele zabila žena, a ne Odum. Když Odum vysvobodí Juriho, vyhrožuje mu, že chce zboží zpět, a dá mu nakládačku. Anna pak tlačí na Juriho, aby mu dal, co chce. Juri souhlasí a jdou do jeho bezpečnostní schránky. Když jí Odum otvírá, schránka vybuchne a omráčí ho plynem. Juri utíká a v hale je zastaven policisty a Odumem. V tu chvíli tam přijde Anna a Juriho zastřelí. Pak řekne, že nechce do vězení. Když chce zmáčknout spoušť, Crystal ji zastřelí. Odum je z celé situace zdrcen a jde ven na vzduch. (TV Prima)

kenkaku

Asi už nemá smysl si stěžovat na strukturu. Jeden příběh se táhl přes tři epizody a to nejzajímavější se prakticky vůbec nerozvíjí. Takhle na mě působí série jen jako průměr. Je to škoda. ()