Neporazitelní superhrdinové opět bojují proti zlu... (TV Prima)

hynn3k

Pokud vás baví LEGO hry, tak tohle je v podstatě jak cutscény. Stejné provedení i humor. A pokud jste je nehráli, tak si představte filmové Avengers, kde hrají Lego panáčci. Navíc i Wolverine panáček a hlavně Spider-Man panáček. A ti spolu s dalšími postavami dělají jeden vtip za druhým, hlavně tradičně ukecaný Spidey, kterému se neskutečně vysměje Venom. Vtipkuje se i beze slov a tyhle gagy obstarávají Lokiho neschopní Chitauri sluhové, opravující jeho HD "televizi". Pár scén kopíruje ty z posledních Marvel filmů a pokud máte blízko ke komiksům, tak si užijete i několik odkazů. A samozřejmě nechybí ani Stan Lee. Ke zhlédnutí zde. ()

ostravak30

Zatímco Lego Jurský park jsem kritizoval za malou dávku parodie, pokud se o tohle tvůrci snažili, zde naopak šli do parodování téměř všeho na Avengerech naprosto po hlavě. Už samotná postavička Stana Lee byla pro mě velmi úsměvná. Ale prakticky v každé minutě se dá najít jedna nebo rovnou několik povedených parodií. Nápadů tvůrci předvedli opravdu dost. Více hvězd nedávám čistě jen z důvodu toho, že ač v 21. století se to zdá být normální, nejsem pro animační novoty, z nichž jedna je právě lego v animovaném světě. Stále to na mě působí trochu zvláštně. ()

• Predavač hot-dogov nesie podobu Stana Lee, tvorcu mnohých postáv od Marvel Comics. Stan Lee postavu i nadaboval. (toi-toi)
  • Postavu J. Jonah Jamesona nadaboval J. K. Simmons. Ten si túto postavu zahral i v trilógii Spiderman v réžii Sama Raimiho. (toi-toi)
  • V zábere, keď Spiderman odovzdá Dr. Octopusa, je možné vidieť billboard s reklamou na v tom čase pripravovaný film Guardians of the Galaxy (2014). (toi-toi)