Ward dostane nabídku, která ale není nezištná. Davos prosazuje extrémní řešení a souboj na život a na smrt přejde do osobní roviny. (Netflix)

micle21

Zase skvělý díl, stalo se toho tolik, choreografie soubojů se dost zlepšila. Bakuto s Davosem mě neskutečně štvou, ať už jsou za hodný nebo za zlý. Naopak Harold je cool, určitě to bude fajn záporák do posledního dílu. Nebo s kym vlastně bude primárně bojovat? Rád se necham před finále překvapit. ()

kenkaku

Velice smutné, že na nejlepší díl série jsme si musel počkat prakticky až nakonec. Přestože Iron Dick je stále pako a najdeme zde pár vycpávek aby se děj natáhl na hodinu, děj jede dopředu a nuda nastává minimálně (tlachačka v nemocnici..., ve výtahu... atd). Ještě že už bude konec. ()

BaronMartin

První epizoda za celý seriál, u které jsem se opravdu po celou dobu bavil... což je trochu smutné, že tento moment přichází až v předfinálním díle :D Každopádně, kdo mě fakt nebaví, tak je Danny. Je to nezajímavá, bez charakterová postava, která nemá skoro žádné cíle ani motivace, má vztah s Colleen, který postrádá jakoukoliv chemii, a jeho výlevy vzteku už mě začínají sakra štvát. Kdyby to byla nějaká charakterová vlastnost, se kterou by se musel vypořádat a změnit se, oukej... ale ne, seriál dělá, jako kdyby bylo naprosto v pořádku, že se najednou rozhodne zmlátit svého nejlepšího kamaráda, protože ho urazil. Kdo mě baví, tak jsou Meachumovi. Hlavně Ward. Ward je prostě skvělý. Jeho postava má hloubku, má pochopitelné motivace a jeho činy dávají smysl. Akorát si odmyslet tu úvodní scénu, kdy je v cvokárně a má halušky, a je to v pohodě :D Harold je taky fajn, sice se občas chová až jako přehnaný hajzl, ale jako záporák (předpokládám, že hlavní) funguje dobře. Joy je trošku horší, jelikož mě celou dobu neskutečně štvala, ale jinak taky fajn postava. Mými nejoblíbenějšími scénami z epizody jsou rozhodně jakékoliv scény u Meachumových doma, které jsou napínavé a dramatické, potom souboj Bakuta s Colleen, který minimálně vizuálně vypadá velmi dobře, a následně pokec Warda s taťkou v nemocnici, který je naopak takový nepříjemný a mrazivý a je vidět, že Haroldovi stále více a více začíná šplouchat na maják :D A celkově vztah Harolda a Warda se mi hrozně líbí, jak je vidět, že se navzájem nesnáší a chtějí se jeden druhého zbavit, ale nechtějí to udělat před Joy, ani nijak veřejně. Hodnocení: 70% ()

darthvader77

O trochu lepší akce, ale scénář už je schizofrenické zoufalství. Danny je překvapený, že člověk, který se ho pokusil zabít zradí vlastní rodinu. Love story je s každou další epizodou horší speciálně, když chemie žádná no a kecy o tom, jak jsem s tebou našel něco nového po týdnu soužití působí jak sůl do rány. Celé to drama kolem nezabijení udělal Daredevil milionkrát líp, tady všichni působí jako historky. Od odpadu to drží jen akce samurajský duel jsem si užil a jako vždy výborný Wenham, ale to je tak všechno ()