Claire využívá svoje improvizační schopnosti a Colleen dostává rozporuplné informace. Danny touží být něčím víc než jen pouhým ničitelem. (Netflix)

darthvader77

Nejtrapnější love story v historii kinematografie to zase celé sráží na jednu hvězdičku. Všechny ty kecy o důvěře, lásce, nejdřív prosí po odpuštění, pak bojuje za Ruku i když ji Ruka zradila, tyvole kdo tohle psal tak si dal nějaký Svatý Grál mezi drogami to nelze jinak vysvětlit. Takže jedna hvězda je poctivě vydřena Dawsonovou a charismatickým Wenhamem, kteří tuhle sračku se snaží zoufale udržet nad vodou. ()

Loki_Six

Colleen Wing - We were! There are different groups within the Hand, okay? I am part of one that is trying to help people. Claire Temple - Then did you think about trying a different name for the group? Like, the Ear? Or the Arm? ()

BaronMartin

4 hvězdy si tato epizoda vysloužila jen a pouze díky závěrečnému dialogu v autě mezi Davosem a Dannym, který konečně přináší nějaký lore pro celý Dannyho charakter. Jinak se ale tento díl řadí mezi naprosto běžné lehce nadprůměrné epizody. Můžeme začít rovnou začátkem epizody, kde místo toho, abychom konečně viděli nějakou zajímavou scénu, konkrétně zkoušku Iron Fista, dostáváme jen a pouze moment, kdy Danny už má zkoušku dávno za sebou a schopnost Iron Fista získal. Abych ale nekřivdil, celou sérii jsem čekal na nějaký flashback nebo scénu z K'un-Lunu a zde jich konečně pár dostáváme a i když samotný klášter vidíme asi na 5 vteřin, vypadá fakt dobře. Jestli je něco velice fajn, tak je to Davos. Jeho chemie s Dannym, s Claire, celkově jeho postava je velmi fajn a má jasné a pochopitelné motivace. Celý život se připravoval na to stát se Iron Fistem, nakonec se jím stal Danny a ten prakticky okamžitě zdrhnul a všechny opustil. Jasné, jednoduché, ale účinné motivace na podle mě celkem potenciálně zajímavého záporáka, kterým se Davos díky konci epizody pravděpodobně stane. Na druhou stranu, co mě bavilo ještě víc, tak je malý dialog hned na začátku dílu, kdy se Danny ptá na to, jak se má jeho mistr z K'un-Lunu. A celý tento nepatrný moment mi ukázal o kolik zajímavější by bylo, kdyby se scénář seriálu víc zaměřoval na Dannyho historii, jeho výcvik, jeho přátelství s Davosem a jednotlivými mnichy a jak nám místo toho seriál dodal tunu dílů Dannyho, který se pokouší získat zpátky Rand, hromadu výplňkových momentů, relativně zbytečné Meachumy, atd. Hodnocení: 60% ()

• V epizodě dojde opět k malému propojení seriálu Iron Fist s Lukem Cagem (od r. 2016). Když Claire (Rosario Dawson) půjčuje Dannymu (Finn Jones) tričko, řekne: „A friend of mine left it here“ („Nechal ho tady kamarád“). O chvíli později si Danny všimne, že jsou v tričku díry po kulkách a zeptá se, zda je kamarád v pořádku, načež mu Claire odpoví, že se má nejspíš líp jak on. Z toho můžeme usoudit, že tričko patří Luku Cageovi, kterému obyčejné kulky neprocházely kůží a nemohly ho tak zabít. (Koldyn)