Začínající herečka Sarah Walkerová je odhodlaná prorazit v Hollywoodu. Celé dny však tráví v zaměstnání bez jakékoli vyhlídky na postup, navíc pod přísným dohledem svého povýšeneckého šéfa Carla. Udržuje povrchní přátelské vztahy s ostatními neúspěšnými umělci a soupeřícími herci a účastní se bezpočtu konkurzů v naději, že se na ni jednou usměje štěstí. Po sérii podivných castingů vedených tajemnou dvojicí ze slavné produkční společnosti Astraeus Pictures je Sarah konečně obsazena do hlavní role jejich nejnovějšího filmu. Producent si myslí, že ji čeká zářivá budoucnost. Tato kýžená příležitost má však bizarní následky, které Saru promění jak po duševní, tak i tělesné stránce v cosi krásného... a naprosto děsivého. (Cinemax)

darkrobyk

Zpočátku líně se vlekoucí psychologické drama o dívce, která touží býti filmovou hvězdou, se postupně promění v bizarní noční můru. V určité chvíli jsem si nebyl jist, zda půjde o variaci na Thanatomorphose , Mouchu či Rosemary má děťátko.... naštěstí se film překlenul trochu jinam. Pěkná práce s nožem, ještě lepší s činkou. Z původních slabých 3* jsem skončil u pěkných třpytně zelených 4*. Pokud si chcete vychutnat slušivou krvavou lázeň, pak buďte trpěliví tak, jako hlavní hrdinka Sara... ()

Kudly4

Už to tu bylo napsáno několikrát, ten rozjezd je šííííleně dlouhý, přesněji až po 60 minutách, se začne konečně něco dít. Ale díky bohu se na Alex Essoe celkem hezky kouká, hrát opravdu umí a jde vidět že jí horory baví (nic jiného zatím netočí) Můj druhý film s ní po Midnighters a už tady mi ukázala svou parádní postavičku, se vším všudy. Po dlouhém váhání, tu čtyrečku (slabší) dám, protože se na tu nechutnou proměnu a brutální masakr v závěru vyplatilo počkat. Potěší i skvěla hudba a určitě Starry Eyes stojí za zhlédnutí. (679. hodnocení) ()

MontyBrogan

Prvá približne polovica bola pútavo záhadná, druhá prevažne nechutná. Ak tam chcel byť nejaký okultizmus, mal mať dostatok priestoru, aby vyvrcholenie filmu viac dávalo zmysel. Vymenil by som to za scény trhania si vlasov, nechtov a vnútorností ostatným. Čvachtavý gore je hocikde, filmová spoločnosť lomeno sekta, už je ale zriedkavejší jav, preto sa malo viac popracovať na jeho pozadí. ()

JASON_X

Velká škoda, že film končí v okamžiku, ve kterém by se mohl naopak pořádně rozjet. Ale to neznamená, že bych se první hodinu nudil, naopak. Patálie jedné hezké slečny s oslňujícím zadkem a nezdravou ctižádostivostí mě hodně zaujaly svým trochu alternativním stylem režie i několika výraznými momenty. A po poslední třetině už jsem s plným počtem neváhal ani na chvíli, mám totiž velkou slabost pro nestandardní, nízkorozpočtovou a přitom nápaditou a zajímavou filmařinu. A taky fandím nestádním tvůrcům. A i když je pravda, že v průběhu filmu jsem zaznamenal několik přímých i nepřímých odkazů na několik jiných filmů, celek se mi prostě hodně líbil a basta. A dobrá syntezátorová filmová hudba je plus navíc. A ono je vlastně nakonec dobře, že film skončil tam kde skončil, a že předehra k vyvrcholení byla tak dlouhá a pomalá; kdyby tomu bylo jinak, Starry Eyes by splynul s myriádami jiných horrorových béček. ()

castor

V práci dala výpověď, protože měla za to, že tuhle roli má v kapse. Jenže cesta k ní ještě vede přes slizké ruce producenta v letech, kterého rudé šaty dosud neúspěšné herečky, respektive to, co je pod nimi, láká. Prostě další holka, která se honí za svým vzdáleným snem. Třeba to ovšem tentokrát za roztažení nohou stojí. Plané řeči, závist, sny, snaha naplnit očekávání, nepřešlapování na místě, kariérismus a zákulisní manipulace nám už v plné syrovosti představil třeba David Lynch (Mulholland Drive) nebo Darren Aronofsky (Černá labuť). Jenže Alex Essoe není Naomi Watts ani Natalie Portman, i tak přes mnohé nezáživné pasáže musím uznat, že závěrečná řežba je hodně znepokojivá a přímočará. ()

• Scény na vlakovom nádraží boli natočené bez povolenia. (Marceloo)
  • Film bol natočený za 18 dní. (beso74)