Krysap

Korejci prostě téma pomsty umí. Po úvodních poměrně drsných dílech sledujeme cestu Kang Do-Yoona za očištění jména jeho rodiny a pomsty za zmařené a zničené životy jejích členů. O tom, že to je cesta dlouha a velmi obtížná asi není pochyb. Největší okamžik zadostiučinění jsem zakusila, když se dva z hlavních padouchů, seriózní postarší pánové a dlouholetí přátelé, do sebe pustili pěstmi a kopanci. Palec nahoru za to, že ti největší šmejdi do konce seriálu nepochopili, co vlastně udělali špatnýho. Takhle to bohužel v reálu bývá velmi často. ()

• Původně avizovaný jihokorejský herec Shi-hoo Park se v seriálu mohl objevit také. A to konkrétně v roli Michael Jang. Nakonec z toho ale sešlo. A sešlo z toho hlavně proto, protože se herec potřeboval vyřádit a celá země si o něm šuškala, neboť na hercovu hlavu padlo v téže době poněkud nepříjemné obvinění ze sexuálního obtěžování bulvárními deníky a tamějšími policejními složkami ženy nejmenované. Ta ale svoje obvinění posléze odvolala. Skoro jako kdyby šlo jen o hloupý žert. Policie si vše ujasnila, herce přestala stíhat a vše se tak nějak uklidnilo. Jenže vysvětlete to někomu, kdo na sobě nechce mít špínu. A i proto si produkční společnost za herce našla okamžitě náhradu, kterou nebyl nikdo jiný než jihokorejský herec Gi-joon Eom. (Conspi)