Gotham - Legend of the Dark Knight (2019) (séria)

Začátek… (S05E12)

(epizóda)
  • USA The Beginning...

Vo finále sa presunieme o desať rokov dopredu, kedy sa Bruce vracia do Gothamu pri príležitosti otvorenia novej Wayne Tower. Mestom zmieta vlna zločinov, z ktorých Gordon podozrieva Penguina a Nygmu. Po tom, čo je Bullock neprávom obvinený z vraždy, začína Gordon zisťovať, že sa Gotham stal terčom diabolského plánu. Na scéne sa zatiaľ objavuje nový tajomný hrdina. (TV Markíza)

micle21

Hrozná drzost zakončit seriál něčím, na co čekáme už v podstatě od začátku. Mrzí mě to hlavně kvůli Lily Simmons, která mohla mít zase jednou skvělou seriálovou roli...Vím, že to takhle tvůrci plánovali od začátku seriálu, nicméně bych ocenil mnohem radši, kdyby místo pitomého obléhání Gothamu se 12 dílů právě věnovali skoku o 10 let napřed. Škoda. Tenhle díl byl totiž jeden velkej funservise a neskutečně se povedl.. ()

ACDCKL

Něco začíná, něco končí. Doufám, že to tvůrce někdy tento citát napadne, jelikož tímto dílem skončil Gotham a následně by mohl začít seriál o Batmanovi. Takový seriál tu chybí, jedna z nejikoničtějších postav DC universa, s nejlepším filmovým zpracováním od Nolana, by si zasloužil vlastní seriál. Poslední díl tohoto seriálu byl dle mého výborný, ukázalo se něco nového, Batman zde byl tajemný, jen díl mohl být klidně hodinový, seriál si to zasloužil. 5*. ()

TheSompeque

Škoda, že Fox nedal Gothamu více času na finále. Poslední epizoda působí jako konec závěr řady, nikoliv seriálu. Je tomu škoda, tvůrci se snažili vecpat do jednoho dílů nejzásadnější charaktery a tak nějak naznačit, čím si po deseti letech od předposledního dílů prošli. Uvítal bych klidně hodinový díl, ale toho se nedočkáme. Většinu epizod páté série jsem si užíval, ale tohle bylo slabší. ()

Hovadin

Tak přesně tímhlě směrem se měla vydat celá poslední série. Tenhle díl byl to na co jsem čekal 11 dílů, konečně se záporáci začali chovat tak jak mají. Jinak poslední série spíše zklamání. ()