Gordon sa rozhodne vziať veci do vlastných rúk. Preto odíde do Miami, aby požiadal Carminea Falconeho o pomoc v boji proti Penguinovi. Tam sa zoznámi s jeho dcérou Sofiou. Bruce sa po nečakanom zistení objaví na aukcii v Ľadovci, kde by rád vydražil predmet, o ktorý má záujem aj Barbara. (TV Markíza)

Trevor

Bruce na aukcii bol top, konečne mohol arogantný tínedžer ktorý ho stvárnil zahrať sám seba, Gordonove ľúbostné excesy sú síce tiež zaujímavým spestrením príbehu ale zároveň aj najviac otravujú. Nygma a Tučniak predstavujú naďalej to najlepšie čo seriál ponúka. ()

RoneXxXD

Opravdu horší variantu osvobození Riddlera nemohli vybrat. Celkově tenhle díl stál za nic,postavy se chovali totálně stupidně a herec Bruce Wayne když začal přehrávat "spratka" bylo to totálně cringe. Zjištění kdo oživil Barbru bylo taky k smíchu. Seriál by se bez ní obešel..každopádně oceňuji přidání Sofie. ()

micle21

Už ne takový trhák, ale pořád jsem se dobře bavil. Zaujaly mě dvě věci. Snad úplně první záběry ze seriálu prolité sluncem a nesnesitelnost Bruce Wayna na aukci. Doufam, že to druhé už neuvidíme. :D ()