Dwightovo rozhodnutie priviesť Jeromeho späť zo sveta mŕtvych spôsobí medzi jeho nasledovníkmi šialenstvo. Boj o moc medzi Penguinom a Nygmom sa stupňuje. (TV Markíza)

Selixinho

Koukám, že se Bruce přece jenom něco přiučil, co se týče bojového umění - už je také na čase, že? Scéna předškolácké Catwoman a Batmana byla suprová. Návrat Jeromeho se dal očekávat. Tohle oživování postav seriálu nesmírně škodí. První série byla rozjezdová, druhá měla něco do sebe a třetí je totálně pokažená. Zřejmě si už Bruno Heller evidentně neví rady. Jinak tato epizoda fungovala docela dobře. ()

Necrotongue

Přestože mě celkem baví dějová linie zahrnující Tučňáka, Nygmu, Barbaru a spol., Jeromův kult mě nebavil vůbec. Jerome jako takový mě svého času oslovil, ale další postava, která se vrátila k životu, to už je silně otravné. ()

micle21

Dwight mě kupodivu bavil víc, byl celkem cool, pokud si nehrál na Pana J. Jeromovo přehrávání mě přespříliš nebavilo a ani teď se to nezměnilo. Závěr dílu byl ale nasnímanej luxusně. A mezi Brucem a Selinou to houstne, jejich scény absolutně to nejlepší..opět. A ten podvod paní Kyle? Má jeden zásadní wtf element. Proč by na ní kumpán asi řval před nikym jak to má udělat když byli domluvený..Tyhlecty chytáky na diváky mě fakt serou..jinak ale fajn díl.. ()

KukulienkaHO

Návrat Jeromea je fajn. Určite to dá sérii novú šťavu, avšak mohli s tým počkať do budúcej sezóny. Momentálne má 3. séria Gothamu rozpracovaných, respektíve neukončených viacero liniek, takže skorej sa mohli venovať im. S oživovaním ako takým mám všeobecne často problém. Ešte väčší problém mám, keď je to úplne dementne zrealizované. Natrepať niekoľko voltov a on obživne, šak to by potom bolo celkom zbytočné zabíjať... Nygma sa pekne ihrušká s Tučniakom, no mám taký pocit, že to úplne nedopadne. Každopádne Gotham prežije po výpadku prúdu zaiste krušnú noc. ()