Pred nácvikom večere Lee s Mariom buble pod povrchom nová hrozba a Bruce začína odhaľovať tajomstvá obklopujúce Soví tribunál. (TV Markíza)

KukulienkaHO

Soví tribunál si postupne vyrába viac a viac nepriateľov. Už sa teším, keď sa všetci spoja a pôjdu po ňom (BTW to bude iné spoločenstvo😁). Príjemne ma prekvapilo, že sa tvorcovia rozhodli plnohodnotne zapojiť znovu Carminea Falconea do príbehu. Nešmakuje mi ale dianie okolo jeho syna. Skutočne som nechcel aby bol v niečom namočený, no a navyše sa evidentne infikoval krvou Alici Tetchovej. Tak zrejme znova uvidíme Jima a Lee v milostnom vzťahu. Škoda, dúfal som, že sa príbeh oboch posunie ďalej. ()

Ozzy2

Černobyl..to bylo horší, než nám tvrdí. Dimitrij asi dostal plný zásah..nechápu to, že scénáristicky je tenhle seriál naprostá sračka, tolik nesmyslů snad nikde není, snad kromě Papírového domu, to byl taky odpad, ale na tohle se tak skvěle dívá, že mi to ani nevadí ()

Hust3r

tak poslední díl fakt spectacular! Ta useklá ruka! Už vidim, jak to fandovi krutě zcenzurujou 😀 A Soví tribunál! Já viděl o nich animák, takže vim co sou zač a že si tak řikaj už dávno, ale extra mě nebavili a až teď jak vystrkujou drápky! A jsem strašně rád, že se vrátil Carmine, nejoblíbenější epizodní postava! A ten jejich Assassin jeho skrytýma čepelema vypadl z plánovanýho filmu ne? http://www.edna.cz/gotham/extra/postrehy-falcone-ukrajinci-talon-hadankar-a-sovy/ ()

Necrotongue

Po čase se tvůrcům podařila epizoda, která mě hodně bavila, konečně jsem se dozvěděl něco nového, viděl jsem i popravu ruky po francouzském způsobu a Dimitrije, jenž pocházel z mně neznámé části Ruska, kde je sluneční svit obzvláště intenzivní. ()

• Ukrajinský spolek z této epizody jsme mohli vidět i v komiksech, kde si říkali Šeptající Gang. (G....)