Sadistický Šialený Klobučník núti Gordona, aby urobil bolestivé rozhodnutie. Fanúšik hádaniek Edward "Ed" Nygma sa znovu spojí so známym z minulosti. (TV Markíza)

Necrotongue

No, tak to byl těžký propad po předchozí epizodě. Sofiina volba byl dobrý film, ale sledovat toto rozhodování v jedné epizodě stále dokola, bylo dost otravné. Tento díl mi silně připomínal nějaké špatné Saw. O Tučňákovi se radši ani nebavím, ale vsadil bych se, že má Honza Musilů úsměv až za uši. ()

mourek10100

Ok, tak Mad Hatter mě definitivně omrzel. Jediné, co udělal dobře, že střelil tu otravnu reportérku, co rozhodně není Vicky Vale. Jinak jsem už myslel, že Tučňák a Riddler budou milenci, to by bylo vážně divný. Ať je klidně gay, jen ne s Nygmou. Velice slabý díl. ()

KukulienkaHO

Od začiatku to bola výborná epizóda. Po prvý raz ma bavil aj Mad Hatter. Celé to navyše bolo o Jimovi Gordonovi, čo ma tiež veľmi tešilo. Prišlo posedenie pri čaji a ja som si bol istý, že Jim dačo vymyslí, ani jedna neumrie a hypnotizér skape. Avšak bolo to presne naopak. Už fakt neviem, čo si mám o tom myslieť. Ten záporák je vyždímaný do posledného tkaniva, tak prečo ho stále nechávajú len tak utiecť... nechápem. A čo sa týka linky okolo gay Tučniaka, tak tá mi vôbec neprekáža, aj keď je pravda, že oni dvaja by sa dali momentálne využiť oveľa lepšie. P.S.: Inak tá Isabella má byť nejaký joke?! ()