Profesor Strange je stále na slobode, ale Fish je rozhodnutá ho nájsť. A Gordon s novinárkou Valeriou Vale sú zas odhodlaní nájsť Fish. (TV Markíza)

KukulienkaHO

Fakt neviem... Všetko ide akosi jednoducho, bez prekážok. Nikde žiadny zádrheľ či háčik. Ani poriadne nevieme, čo vlastne bude nasledovať. Nemá to pevnejší príbeh, ktorý by sa mohol rozvíjať. Postavy bez motivácie... No evidentne sa scenáristi stále nespamätali. ()

RoneXxXD odpad!

Alright,takže 80.vibes se skutečně potvrdili a dobří scénáristi se buďto přesunuli jinam nebo ten seriál chtějí fakt pohřbít stupiditou jako protest za malej honorář jinak nevím co se stalo. ()

Ratemus

jako druhý díl absolutně trapná komedie, to bylo strašné, celé jak nějaká groteska. Fox asi nemá v šuplíku jiné pozadí než to tmavé a pochmurné, rozhovory jak z 80 let všichni se tváří hrozně drsně (hlavně Barns a Fish) všichni mluví hrozně drsně (hlavně Barns a Fish) potom ty herecký výkony jak z Asylumu, Fish a Strange mluví jak zpomalený film a každým dílem je více a více otravnější, a vyvrcholí to romancí mezi tou otravnou novinářkou a Gordonem takže to celé vypadalo jak z dílny CW....no a příjezd Lee pod laciným filtrem a slabým efektem z nádraží to celé poslalo do kopru, fakt jak nějaká groteska z komedie....přijde mi že seriál jde opravdu hodně dolu.....a to nejsem hater, mám Gotham rád ale tento díl byl hroznej a přitom to se Sovím tribunálem tak dobře začalo ()

Necrotongue

Třetí řada Gothamu mě tedy zatím příliš nepřesvědčila. Děj mi oproti oběma předchozím sezónám přijde dost přibržděný, a i když je mi jasné, že filmy a seriály natočené podle komiksů musím brát s větším nadhledem, vadí mi naprosto nelogické jednání některých postav. Až do této série jsem neměl nic proti Fish Mooney, ale teď mě začíná dost otravovat, dlouho jsem přemýšlel, koho mi teď připomíná a došlo mi, že kdyby ji vybavili ještě přilbou, vypadala by jako zmenšený Magneto. Vlající pláštík, chůze, obklopená zlými mutanty... A aby toho nebylo dost, tvůrci se zřejmě rozhodli zapracovat do děje prvky telenovely, jinak si ten laciný závěr neumím vysvětlit. ()