V meste zúri vojna medzi mafiánmi Falconom a Maroniom. Tučniak cíti príležitosť prevziať Falconeho kšefty. Mooneyová sa dostane do boja s Tučniakom a on ju pri bitke zhodí zo strechy. Falcone je rozhodnutý odísť do ústrania a Tučniak má dojem, že práve získal celé mesto. Nygma musí čeliť zvedavým otázkam svojej kolegyne ohľadom zmiznutia jej milenca a Bruce objaví v dome otcovu tajnú chodbu. (TV Dajto)

KukulienkaHO

Dosť brutal... Nemôžem povedať, že som z finále série sklamaný. Malo to všetko, čo dobré finále má mať. Potrebné grády tu takisto nechýbali. Ale bolo to inšie, než som očakával. Každopádne je tu pripravená pôda pre druhú sériu, ktorá môže byť veľmi zaujímavá. P.S.: Na začiatku je síce oznámené, že sa posledná epizóda odohráva 2 týždne po predchádzajúcej, ale Jimove pracovné problémy mali byť vysvetlené. ()

Necrotongue

Zůstávám u pěti hvězdiček, přestože to v tomto dílu často nemile zaskřípe. No, nebudu předstírat, že jsem si různých chyb nevšiml, ale faktem zůstává, že jsem se dobře bavil, takže co už... ()

CaptainPixel

Přehnaná Fish, úžasnej Penguin a parádní závěr. Jenom jsem čekal, co bude a tou cookie, kterou Bruce dostal a ono nic. Asi ji slupnul. Škoda. SPOILER!: Dneska knoflíkový baterie vydrží ale fakt dlouho, což? ()