Neznámi útočníci sa dostanú do sídla Waynových a pokúsia sa zabiť Selinu. Našťastie ich Alfred pri útoku zdrží a obe deti majú možnosť utiecť. Razom sa ocitnú na ulici a Alfred požiada Gordona a Bullocka o pomoc pri ich hľadaní. Štátny zástupca Dent je presvedčený, že za útokom je opäť milionár Lovecraft, ktorý poslal zabijakov, aby zlikvidovali Selinu. Dievča medzitým zavedie Bruca do tajnej skrýše, ktorú využívajú deti z ulice. (TV Dajto)

Joker99

"Znal jsem jednoho chlapíka jménem Butch. Byl to jinoch z Whitechapelu. Říkali jsme mu Drsňák, protože to on nebyl. Byl to moták. Takový vtípek. Ve skutečnosti to byl děsnej malej holomek." V pohodě epizoda. Nejlepší bylo jak Bullock s Alfredem hledali Bruce. ()

mourek10100

Bomba díl...Skvělá Selina i Alfred...nemůžu si pomoct, ale jsem s castingem naprosto spokojený až nadšený, což trvá i po 10tém dílu. Možná akorát starosta a snad i Barbara (ta ale vypadla teď) mi nesedí, protože mám toho herce zafixovaného odjinud, ale i taková hojně odsuzovaná Fish je mi sympatická. Škoda, že nás čeká tak dlouhá pauza. ()

Necrotongue

Další epizoda, která více staví na akci a znovu se povedla. Sean Pertwee dostal o něco více prostoru a to bylo moc dobře, protože jeho Alfréd je skvělý, kladní hrdinové však dostávají slušnou nakládačku, kdo by se také mohl postavit démonické Mazikeen? ()