Gordonovi sa podarí dostať na svoju stranu mladého právnika z kancelárie návladného, Harveyho Denta. Selina je ako korunný svedok vo vražde Waynových schovaná na ich panstve. Z väzenského vozidla je unesený ruskými mafiánmi psychicky chorý bombový terorista Ian Hargrove. Tí sa s jeho pomocou snažia pomstiť Falconemu. Gordon s Bullockom sú na prípad nasadení a veľmi skoro sa im Hargrova podarí vypátrať v opustenej továrni, kde vyrába bomby. Pokúsia sa ho zatknúť, sú však prepadnutí. (TV Dajto)

Necrotongue

A znovu musím hodnotit stejně jako předchozí díl. Hlavní dějová linie byla výborná stejně jako atmosféra (té nemohu od první epizody nic vytknout), a přestože mě intriky Fish Mooney baví, bomberman mě moc nezaujal. ()

Joker99

"Chci to stejné jako ty, Jime. Chci udělat město lepším místem." Zase slabší díl. Chemie mezi Brucem a Selinou je dobrá, ale ten chlap s bombami byl nudný. Harvey Dent taky moc nezaujal, možná mě zaujme až jako Two-Face. ()

• Polovina obličeje Harveyho Denta (Nicholas D'Agosto) je v epizodě často zastíněna. Jedná se o odkaz na jeho budoucí Alter Ego – Dvě Tváře. (G....)