Sherlock Jak: Detektiv v zoo

• Česko Sherlock Jak (viac)

Slavný mistr dedukce v novém kožichu. Stejně jako jeho lidský jmenovec, také Sherlock Jak je obdařen jedinečným detektivním instinktem a dedukčními schopnostmi. Ty přicházejí vhod při řešení záludných případů, k nimž dochází v zoo, kde bydlí. Zdejší zvířata totiž řeší své sousedské neshody či si zjednávají zadostiučinění za nějakou křivdu vlastními silami. Kvůli tomu Sherlock zřídka kdy má šanci si v klidu zahrát na své oblíbené dudy, což nicméně mnozí z jeho okolí jenom vítají. Za pomoci důvtipné a snaživé kolegyně Hermiony odkrývá Sherlock jednotlivé stopy, na jejichž základě dojde k vyřešení jakéhokoli případu.
Francouzský animovaný seriál přejímá populární postavu z pera Arthura Conana Doyla velmi volně a spíš svou strukturou a snahou o interaktivní vtažení diváků do řešení případů spadá do kategorie detektivních rébusů pro malé děti ve stylu Otazníků detektiva Štiky. (Česká televize)

TomX2

Celkový dojem: Videl som len pár dielov, ktorým som nevenoval veľkú pozornosť a radšej by som sa mohol úžasom pozerať na strop nad mnou. Absolútne nevtipná rozprávka typu ,,Medveď Yogi" a ,,Lovecká sezóna", ktorá je úplne mimo mňa. Moje hodnotenie: 20% ()

Pampa

U všech kopyt a oháněk, hned jsem tam. Uhodnete, kdo je pachatelem dřív než Sherlock? Humorné detektivní minipříběhy z jedné ZOO. ()

Akrman

Jeden z těch lepších dětských animáků. Je fajn narazit mezi dnešními dětskými pořady (z nichž jsou mnohé fakt kreténské) na něco normálního. Možná škoda toho opakování. ()