Ralph na poslední chvíli odvrátit katastrofu. Také za to patřičně zaplatil. Jenže boj ještě není u konce. Tým se zaměří na definitivní porážku Cicady. Nora se vydá do mysli malé Grace (ze současna). Chce ji přesvědčit, že jednání jejího strýčka Orlina není správné. Jde tady o víc, než o porážku Cicady. (Varan)

LachtanShows

Mně už prostě přišlo, že docházel dech. Grace Gibbonsová naprosto otřesná záporačka naprosto otřesně zahraná, ruku v ruce s tím jde i postava Nory včetně velmi špatně uvěřitelných hereckých emocí Jessicy Parker Kennedy. A fakt, že se znovu změnila časová osa, ale vše zůstalo přistaru oproti např. takovému Flashpointu, totálně zakopává někdejší scenáristickou rafinovanost. Jen Thawne a jeho hláška: “See you in next crisis!” mě posadila na zadek a už se nemůžu dočkat letošního crossoveru. ()

Mukade

aj vďaka Ciscovým "kúzlam" ako-tak pobili Reverse Fleša v tomto diely a on sa ich nakoniec vzdá. Good thinking, bro, LMAO. ............. Koniec Nory = niečo na dobrú náladu na zvyšok dňa, thank u very much, morons ()