Tým se stále snaží zasadit DeVoeovi finální ránu, a tak doráží Gypsy. Mimo to chce vědět, jak se Cisco rozhodl ohledně nabídky stát se Breacherem. Wells a Cisco všem řeknou o Wellsově tajemství. Joe plánuje velké překvapení pro Cecile. Z minulosti nám je odhalen počátek vztahu mezi DeVoem a Marlize. (Varan)

Ado.Erdelyi

Na tejto epizode nemam čo vitknuť všetky postavy dostali priestor možno až na Iris ale ta jedina mi bola ukradnuta , dočkali sme sa aj zahadnej postavy , flashbacky ktore boli dobre omnoho viac sa mi pačili ako samotna 7 epizoda , Marlize bola badass na konci dufam že to čo povedala sa splni , Harry mal dobru linku s Cecile , Joe bol dlhšie v tejto epizodke čo poteši , linka Cisca a Gypsy bola dobra až na ten predvidatelny koniec : SPOILER - Dosť som im fandil ale škoda a to asi všetko za mna najlepšia epizodka s poselednych epizod všetko fungovalo vyborne . ()

• Scéna, ve které Clifford DeVoe (Neil Sandilands) a jeho budoucí žena Marlize (Kim Engelbrecht) tancují, zaujímá místo 8 let před současnými událostmi, tedy v roce 2010. V epizodě The Trial of the Flash (2017) však DeVoe zmíní, že jejich první tanec se uskutečnil v roce 1997. (NiWi)
  • Na konci epizody zmíní Joe (Jesse L. Martin), že jeho syn Wally jim jako dárek již dal kolébku, která patřila Mojžíšovi. To je odkaz k seriálu Legends of Tomorrow (od r. 2016), do kterého se postava Wallyho Westa (Keynan Lonsdale) v průběhu série přesunula, a ve kterém spolu s ostatními cestuje časem. (NiWi)