Barry se dostal do Speed Force. Speed Force na sebe vezme podobu jeho blízkých. Řekne mu, že nemůže odejít, dokud nechytí jakousi černou energii rychlejší, než je sám Barry. Ve S.T.A.R. laboratořích se nečekaně probudí k životu Tony Woodward / Girder. Ničí vše, co může, aby našel jeho milovanou Iris. (Varan)

mourek10100

Na Kevina Smithe jsem se dlouho těšil, ale nic extra dělat nemohl a už vůbec ne vybočovat ze zajetých kolejí. Předešlý díl tedy ani náhodou nepřekonán, ale graduje to, má to koule a spěje k velkolepému finále. Jesse žije, Wally bohužel také. Teď už je jasné, že to budou speedsteři :D Nicméně Berryho matka potěšila, ale celkově mi ta speed-force linka k srdci příliš nepřirostla. Ale velice dobrý díl na rozdíl třeba od 19 a dalších slabých. btw : Speed-force zjevně umí ušít i nový oblek :D (http://imgur.com/F7bttaW) ()

Spacecore

Epizoda režírovaná Kevinem Smithem potěšila. Skvělé cameo Jaye. Nuže, mám rád díly, které rozvíjejí mytologii seriálu a postavy jako takové a Barryho znovuzískání Speed Force přímo od Speed Force bylo zajímavé. Možná by to chtělo víc šťávy a míň srdceryvných dialogů, ale na tohle jsem už u seriálu zvyklý. ()

SamVimes

Kevin Smith dostal na starosti poměrně důležitou epizodu a rozhodně ji nepokazil. K otázce, která vás pravděpodobně zajímá nejvíc – nakolik je z toho cítit Smithův rukopis? Asi mnohé z vás zklamu, ale moc není. Nebýt toho, že si s sebou pro cameo roli přivedl svého věrného parťáka Jasona Mewese, Smithovo angažmá by snad ani nebylo poznat. Ale ono je to tak v pořádku, Kevin nepřišel nastartovat nový seriál a udat mu tón, ani natočit nějaký speciál, ale prostě jen odvést dobrou práci na dalším díle zaběhnuté série. Nebo byste snad chtěli, aby Barry a Cisco najednou začali kouřit trávu a vést eRkové dialogy ve stylu postav z Clerks a Mallrats? Špatná otázka, jasně že byste to chtěli vidět (a já rovněž), ale pro Flashe by se to samozřejmě nehodilo. Kdyby někdo chtěl být kousavý, v kontextu Tusk či Yoga Hosers by se dalo prohlásit, že Flash je to nejlepší, co za poslední roky Smith natočil. On si tady ale hlavně zvládl splnit menší sen a přitom předvést slušný kus režisérského řemesla s dobře zaběhnutým štábem, u kterého – přiznejme si to – mají neustále se měnící režiséři menší vliv než třeba u menších a autorštějších projektů nebo naopak u filmu. A závěr? Nová epizoda by neměla zklamat nikoho z Flashových fanoušků, na druhou stranu nemá příliš smysl se na ni dívat čistě kvůli osobě režiséra. ()