Flash - Série 1

(séria)
USA, (2014–2015), 15 h 56 min (Minutáž: 41–44 min)

Hudba:

Blake Neely

Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabaker, Carlos Valdes, Tom Cavanagh, Jesse L. Martin, Michelle Harrison, Chad Rook, Patrick Sabongui, Al Sapienza (viac)

V této sérii se Barry Allen učí žít s tím, že má superrychlost, a to jak v osobním životě, tak nově v životě superhrdiny. (LUKICKK)

VanTom

Velice "cheesy" superhrdinská série. Barry Allen je sympatický a nešťastně zamilovaný nerd, jenž jako začínající Flash dostává neustále na budku, aby pak v jednom velkém vzepětí (hnutí mysli) padoucha taktak zvládl uzemnit. A to pořád dokola díl po dílu, ústřední zápletka s Reverse Flashem se totiž rozjížděla hodně zvolna. Jakmile však po polovině sezóny nabrala na obrátkách, šlo o jednoznačný tahák. 70% ()

Shakers

1. séria - 80%. Barry Allen sa už mihol v seriály Arrow. Tu už má konečne svoj priestor, laborku, tímových kamošov, záporákov, životnú lásku, znelku, ale predovšetkým oblek. Zatiaľ čo Arrow sa tak trochu spracovaním hraje na Nolanovho Batmana, Flash naopak na Raimiho Spider-Mana. Tvorcovia oboch seriálov nám druhý krát nenaservírovali temné tony, ale prispôsobili to veku hlavnému hrdinovi, takže skôr sledujeme odľahčenú atmosféru. Ale zas tak odľahčené, aby to bola nuda to nieje. Na to je tento seriál už pri ťažký, pretože príbeh vás poriadne namlsa. Prepojenie medzi seriálmi Arrow a Flash je super a hlavne poteší ich spoločný Crossover. Aj keď prvé časti vyzerajú klasický (som hrdina a chcem frajerku), rýchlo sa to všetko zmení a v závere prichádzajú nielen emócie, ale aj moje hodnotenie a musím sa priznať, že sa mi prvá séria páčila viac ako od susedného Arrowa. ()

Mr.Baboon

Tak tohle jsem si naprosto užil. Po temném a vážném Arrowovi nám CW naservírovali odlehčenějšího, avšak ne méně, spíš naopak, zábavnějšího a poutavějšího Flashe. Už od pilotního dílu jsem byl vtažen do děje a po každé epizodě jsem chtěl vidět další. Sice tu nechybí klasické romantiko-scény, ale rozhodně to vadí míň, jak u zmiňovaného Arrowa. Možná proto, že když už tady ty vztahy prostě musí být, tak to alespoň není každý s každým. Některé díly byly sice slabší, ale to se dá odpustit. Stejně tak to, že příběh by se vešel klidně i do méně dílu než do třiadvaceti. Ale co.. Já si to užil a to je nejdůležitější! Takže za mě rozhodně palec nahoru. ()

Psycho.R

Neskutečně příjemný osvěžení na poli současných superhrdinských adaptací. Scénář je výborně nekonvenční a není příliš statický, takže i když víte, že příběh je ohraničen jednou sérií, nikdy nevíte, v které části se nečekaně stane něco důležitého či neumře nějaká hlavnější postava. Další plus je odlehčenost. A v neposlední řadě úcta k původnímu seriálu, kdy se ctí postavy, vrací se herci, kteří v něm hráli a pokud to jde, tak se zachovává jejich historie (např. Trickster) + při jejich představení můžeme vidět fotografie právě ze seriálu z roku 1990. Za mě komiksové překvapení posledních deseti let i s ohledem na snad jediný skutečně dobrý počin této dekády - Wonder woman. Ps. jediná postava mě neskutečně vytáčí a to Iris. ()

moviefan4

Úžasna prvá séria! Skvelý seriál o mojom druhom naj hrdinovi je na jednotku. Atmosféra je silná, úžasná a pútavá. Herecké obsadenie a výkony sú naozaj skvelé. Hudba je perfektne zvolená. Kamera a vizuálne efekty sú neskutočne úžasné nato že sa jedná o seriál. Za mňa cistokrva Nerd spokojnosť so všetkým ako ma byt a už sa neviem dočkať druhej série. ()