Zlý Thawne spojil své síly s Negativními zdroji. Společně hodlají převzít moc nad děním. Je tu Flash a spol., kteří jim hodlají překazit plány. Iris narazí na Damiena Darhka. Ten jí řekne, že se může vrátit do světa živých. Nalezení cesty je ovšem na ní. (Varan)

LUKICKK odpad!

Idioti. Co to zas dopiče udělali. Jsem rád, že seriál o nejrychlejším muži má hlavní boj na konci série a bojuje tam pomocí sil vesmíru a skoro ani neběhá :)))))))))))). Iris dopiči zase naživu, nemůže prostě zdechnout achjo, zas se tu melou hovna o lásce mezi nimi ta totiž odrazí meteorit, zastaví tsunami, výbuch slunce a dokáže zopakovat velký třesk. Thawne taky naboostěný nějakýma vesmírnýma sračkama a prostě nemůže tu být klasický souboj speedsterů, co já bych za něj dal kurva. No každopádně všechny ostatní postavy, což většina jsou nové tak jsou totálně nudné a otravné. Damien Dark nebo jak se píše tak proč kurva dělá z Iris Supermana to co je. Nevím, zklamali mě, po předchozích dvou epizodách jsem jim dal totální šanci, myslel jsem, že jsou zpátky, ale bohužel to posrali ještě víc XDDD. Doufám že v poslední sérii třeba udělají z Reverse Flashe transku nebo tak, to by byla dobrá třešnička na dortu. ()