Barry se dozvídá, že se v Central City objevil nový rychlík. Aby se dozvěděl víc, zaběhne na Lian Yu navštívit Thawnea. Allegru kontaktuje stará známá Lydia. Po Lydii totiž jdou Dr. Light a Sunshine a obě ji mají v plánu zabít. (Varan)

LUKICKK

Vždy se během těchhle epizod těším až budu moct zpičovat vše co zase posrali na tomhle kdysi dobrém seriálu. Jen ze začátku musím vypíchnout scény z vězení, kde měl Flash konverzaci s Thawnem, což bylo prostě popiči a mě moc mrzí, že prostě s tímhle nepracují více + proto jsem tomu dal dvě hvězdy této epizodě, jinak bych váhal mezi jednou a odpadem. Každopádně více v téhle epizodě šlo o nějaký tým novinářů, který je tu poslední dobou místo Iris nebo tak a reálně mi přijde, že tam mají víc prostoru než samotný Flash, což je sračka je to prostě nezajímavý ty jejich novinářský sračky. V tomhle díle jsou proti nějakému gangu, kde jsou nějaké tři meta čubinky, které jsou nudné nezajímavé a akorát vás sere, když na ně musíte koukat. Poté je tady Flash, který se setkává s novým speedsterem, což je prostě dobrý koncept, ale tak na hovno provedený, že je mi až zle, a to není poprvé, co se týče nových speedsterů za poslední dobu. Každopádně jí na konci Flash nabídne, že jí bude pomáhat s jejíma schopnostma, teď konkrétně s rychlostí. No a každopádně přijde mi, že pokaždé, když se tam objeví nějaký nový meta co je zmatený jak největší idiot a neví, co dělá tak vždy náš milovaný BARRY ALLEN, který všechnu svou sílu čerpá z lásky a naděje, kurva to nikoho nezajímá, stejně jako když Iris řekla WE ARE THE FLASH BARRY, ne ty píčo tupá jediný Flash je Barry a tečka, nevím proč z toho udělali nějakou romantickou sračku, která reálně citově vůbec nefunguje. Každopádně Barry vždy přijde za tímto novým metačlověkem a nabídne mu JEHO POMOC A COACHING A STEJNĚ PAK KURVA ODMÍTNE NEBO SE Z NĚHO STANE ZÁPORÁK NA JEDNU EPIZODU. Dopiči kdo to vymýšlí, to je taková klišoidní sračka teď už jenom. Jsem zhnusen, co s tím seriálem udělali a jak už do toho teď jen kopou jak do hovna. Doufám, že to touhle sérií skončí, fakt nechci koukat na další várku hoven. ()

Dave12345678

Popravdě postavu Allegry moc nemusím a když jsem se dozvěděl, že se tato epizoda bude týkat hlavně jí, nadšený jsem nebyl a moc jsem od této epizody nečekal. Proto asi nejsem zklamaný. Dle mého názoru Allegřina linka v této epizodě ani zas tak zlá nebyla, bylo fajn vidět staré známe Sunshine a Doctor Light. Ale i tak žádná sláva. Nejvíce mě však na této epizodě bavila Barryho linka a jeho setkání s Thawnem. Rivalita mezi nimi je opravdu úžasná. Zároveň jsem zvědavý, co seriálu přinese nový speedster v podobě Meeny Dhawan. 74% ()

• Název epizody odkazuje na stejnojmennou píseň skupiny Genesis. (LUKICKK)