Trojdíl Invasion! (pouze první část, druhá v ArrowoviInvasion!, třetí v Legends of TomorrowInvasion! ). Do Central City dorazí mimozemská loď. Flash vyhledá pomoc Arrowa a jeho týmu, Supergirl a Legend. Společně se pokusí mimozemšťany zastavit. (Varan)

Wallis3

NO TY VOLE! Kdo napsal scénář k téhle epizodě? Dvanáctiletí cápci, co si šplíchnou do trenek kus neplodnýho ejakulátu, když uvidí nějakej barevnej hábit? "OBLEČTE SE, JDEME TRÉNOVAT NA DOMINÁTORY!" řekl a v pozadí vlála americká vlajka v boha pustém a zapomenutém hangáru. HaHaaa! A když se Suprgérl naculovala, jak po ní všichni šili... gratuluji, né že od druhé série se opakuje furt to stejný, ale ještě se z toho stává dětinská píčovina ()

SNCIS

Crossover Invasion Part 1: Zemi napadnou mimozemšťané, tak se sjednotí seriálová liga spravedlnosti (Arrow, Flash, Supergirl a legendy). Heat Wave: "Mimochodem, nebudu ti říkat Supergirl. Je to stupidní." Supergirl: "Můžeš mi říkat Karo." Heat Wave: "To taky nebude fungovat." Supergirl: "Co zakřičíš, když budeš potřebovat pomoct?" Heat Wave: "Sukně." Bylo to vtipné a akční! Spoiler: Ke konci je velká bitka, kde si dají členové ligy do nosu. - 90%. ()

JG9

Arrowverse crossovery trpí jedním problémem: Jsou vždy extrémně nahajpovaný a potom nedostojí očekávání ovšem tady si myslím že to zklamání bylo úplně maximálně minimální ale abych šel k samotné epizodě tak musím říct že se hodně těším na druhou část, jelikož tam bude mín těch kravin co mě štvaly na této epizodě a proč si to myslím? protože to bude v Arrowovi a tím páden to bude víc o Arrowovi ale přece jenom nebudu dělat ukvapené závěry když jsem to ještě neviděl.9/10 P.S.: Extrémě se těším jak bude vypadat dabing Supergirl D: ()

dr.horrible

Ani počas karantény nemám navyše tri životy, aby som zvládal sledovať všetky DC-čkové seriály a naďalej zostávam len pri Supergirl (pretože má najroztomilejšiu superhrdinku v histórii superhrdinstva), ale tieto crossovery nie sú zlý nápad. Kebyže mám trojepizódu Invasion (Flash S03E08, Arrow S05E08, LoT S02E07) hodnotiť, táto Flashova časť dostane štyri hviezdy, Arrow a Legends of Tomorrow po tri. Na postavy som sa ani moc nemusel zvykať, nesympatická je iba tá hranatá lesbička z LoT a prečo hrá Arrowa Gary Barlow?? ()

Hust3r

Naprosej luxus! Loni mě crossovery moc nebavily, ale letos (možná i s příchodem Supergirl na CW, kterou jsem také od začátku sledoval) jsem si ten neuvěřitelnej team-up skutečně užíval jak nerd zalezlej v maminčině sklepě. Přes to všechno je to furt díl Flashe, takže se tam všichni objevili, Wally mě poprvý ne...štval když převzal iniciativu, jen bych rád návrat toho starého dobrého Cisca. Asi bych taky neměl radost, když bych přišel kvůli někomu o někoho blízkého, ale ve staré realitě se s bráchou nebavil (o už mu Barry neřek), takže by to vyšlo nastejno. Jo Snart chyběl, ale Heat Wave hláškoval za něj... ()